Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δυο πράγματα που τα παιδιά χειρίζονται με θαυμαστή ευκολία είναι οι γονείς.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Πώς μεγαλώνει το πέος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143116 από Sdrf_ στις 30 Μαρτίου 2019, 9:38πμ

Sdrf_

Εικονίδιο
μέλος από: 24/3/2019
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γεια μελοι του ftou !

Έχω ένα θέμα είμαι 14 χρόνων και την έχω 13 εκατοστά θέλω να μου πείτε έναν τρόπο για να μεγάλωσει πιο πολύ
Για παράδειγμα άκουσα ότι με την γυμναστική μεγαλώνει ξέρετε κάποιον άλλον τρόπο ( φυσικό )

Ευχαριστώ πολύ !!!
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #143117 από fafanikos στις 31 Μαρτίου 2019, 8:28πμ

fafanikos

Εικονίδιο
μέλος από: 15/4/2015
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου αγαπητέ Sdrf_,

Πρώτα από όλα, να σου πω ότι το πέος σου είναι φυσιολογικό. Μάλιστα, με περίπου 6-7 χρόνια ανάπτυξης ακόμα, το πέος σου ίσως να κυμαίνεται άνω του μέσου όρου!

Δυστυχώς, όμως, το πέος δεν μεγεθ΄νεται με γυμναστική. Ένας λόγος για αυτό είναι ότι το πέος δεν είναι μυς και άρα δεν μπορεί να γυμναστεί.

Για να μεγαλώσει με έμμεσο τρόπο, ίσως μπορείς να διατηρείς χαμηλό επίπεδο λίπους στον οργανισμό σου για να μην καλύπτεται με στρώμα πάχους η βάση του πέους σου. Ακόμη, μπορείς να έχεις μία καλή φυσική κατάσταση ώστε να πετυχαίνεις δυνατές στύσεις που θα αναδεικνύουν το 100% του δυνητικού μεγέθους σου. Τέλος, αν το παρακάνεις με αυνανισμό κτλ, ίσως το πέος σου δεν έρχεται σε πλήρη στύση και άρα φαίνεται μικρότερο από ότι μπορεί να είναι.

Αν σε κάλυψα, σε παρακαλώ, πάτα αποδεκτή!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143152 από lance στις 11 Απριλίου 2019, 5:17πμ

lance

Εικονίδιο
μέλος από: 15/3/2019
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Όπως ήδη ειπώθηκε είσαι στην ανάπτυξη, περίμενε να δεις τι θα γίνει τα επόμενα χρόνια. Υπάρχουν διάφορα προϊόντα που υπόσχονται ότι μεγαλώνουν το πέος του άντρα, πχ τρομπες κλπ αλλά είναι αμφιβόλου αποτελεσματικότητας και ενδεχομένως να υπάρχουν και κίνδυνοι πχ ζημιά σε αγγεία.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login