Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Δεν έχεις πεθάνει ακόμα.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

η βάλανος κατα τη στυση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143334 από StivS στις 23 Ιουνίου 2019, 11:27πμ

StivS

Εικονίδιο
μέλος από: 23/6/2019
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γειά σας μέλη του forum , θα ήθελα τη συμβουλή σας για κάτι. Λοιπόν ας ξεκινήσουμε, είμαι 16 χρονών και οι ορμόνες μου κάνουν χαμό και το τελευταίο διάστημα έχω έντονη έλξη προς τα του σεξ. Και που λέτε, η απορία μου είναι παρόμοια με του @haha , δηλαδή όταν το πεος μου στυνεται η βαλανος δεν αποκαλύπτεται από μόνη της αλλά πρέπει εγώ να τραβήξω το δερματακι προς τα πίσω για να αποκαλυφθεί. Ωστόσο η βαλανος δεν με πονά όταν την αγγίζω παρά μόνο καμιά φορά κάνα τσουξιματακι αλλά διατηρώ καλή υγιεινή στην περιοχή. Και όταν χαλαρώνει το πεος το δέρμα ξανακαλυπτει το κεφάλι από μόνο του χωρίς εγώ να παρέμβω. Το θέμα απλά είναι ότι δεν αποκαλύπτεται από μόνη της κατα τη στύση όπως συμβαίνει στο φυσιολογικό ¿? 🙄 Τέλος πάντων, να μην σας τρώω το χρόνο κι εγώ αν κανένας τύχει να ανοίξει το forum και να δει το θέμα μου ας απαντήσει θα το εκτιμήσω!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143360 από Gandriko051478 στις 25 Ιουνίου 2019, 5:33πμ

Gandriko051478

Εικονίδιο
μέλος από: 25/6/2019
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Είναι φυσιολογικότατο. Εμένα φαντάσου πως μου βγαίνει με πολύ δυσκολία στη στυση
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login