Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Οι άγγελοι: ξανθοί, γαλανομάτηδες, άτριχοι γκόμενοι. Οι δαίμονες: μαύροι, κακάσχημοι, τρομακτικοί και γύφτοι
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Πρώτη φορά σεξ-φοβος εγκυμοσύνης

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143337 από Mariapap16 στις 23 Ιουνίου 2019, 5:15μμ

Mariapap16

Εικονίδιο
μέλος από: 23/6/2019
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπέρα...Είμαι 17 χρονών....εδώ Και 5 μέρες είχα την πρώτη μου σεξουαλική επαφή...το Παιδί φορούσε προφυλακτικό και τελείωσε έξω από εμένα αλλά δεν πολυκαταλαβα το όλο σκηνικό...Τέλος πάντων εγώ περίμενα περίοδο μια μέρα πριν την πρώτη μου φορά και ακόμα περιμένω...το Θέμα Είναι ότι την ημέρα της επαφής είχα υπερβολικά πολύ αίμα χωρίς πόνο όπως και τις 2 επόμενες μέρες μόνο που απλά έβγαζα καφέ αίμα και λιγότερο κόκκινο....ανησυχώ Μήπως είμαι έγκυος...έκανα Ένα πρόωρο τεστ και βγήκε αρνητικό....ια ξανά κάνω...Σας παρακαλώ πείτε μου γνώμες
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143344 από kostas p. στις 24 Ιουνίου 2019, 10:06πμ

kostas p.

Εικονίδιο
μέλος από: 17/6/2019
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Έπαθες κρίση άγχους που διατάραξε τον κύκλο σου και για αυτό συμβαίνουν τα παραπάνω,συν οτι όταν τα κορίτσια χάνουν την παρθενιά τους βγάζουν ούτως ή άλλως λίγο αίμα παραπάνω,σε συμβουλεύω να αποφύγεις τις αρνητικές σκέψεις μιας και το τέστ βγήκε αρνητικό που ούτως ή άλλως θα έβγαινε αφού είχατε πάρει τα κατάλληλα μέτρα,και να ηρεμήσεις,επίσης να ξέρεις οτι αυτό συμβαίνει στα περισσότερα κορίτσια μέτα την πρώτη τους φορά,αν σε βοήθησα πάτα αποδεκτή,ή αν φοβάσαι ακόμα μια επίσκεψη στον γυναίκολογο είναι οτι πρέπει για να σε κατατοπίσει ο ιδιος ή η ιδια
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login