Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Είναι μέρες που είσαι περιστέρι, αλλά τις πιο πολλές είσαι το άγαλμα.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Ξάδερφος

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143403 από mariabalanti στις 03 Ιουλίου 2019, 9:49πμ

mariabalanti

Εικονίδιο
μέλος από: 15/6/2019
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
Θα κάνατε κάτι με ξάδερφό/η σας. Πείτε καμια εμπειρία αν σας έχει τύχει.
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #143404 από Fotis6 στις 03 Ιουλίου 2019, 11:02πμ

Fotis6

Εικονίδιο
μέλος από: 1/7/2019
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Όχι κοπέλια και ούτε να το σκέφτεσαι.Τοσα αγόρια υπάρχουν με τον ξάδελφο θα πας;Μετά θα μας πεις να πας και με τον αδελφό σου.Αν θέλεις τόσο πολύ να κανείς κάτι με αγόρι τότε ψάξε σε κανένα φίλο σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143405 από lida στις 03 Ιουλίου 2019, 11:16πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Μην εχουμε προκαταλήψεις τετοιου είδους. Με το 2ο ξαδερφο και η εκκλησια επιτρεπει και το γαμο ακομα. Μονο θελει προσοχή μην σας πιασουν οι οικογενειες γιατι θα γινει χαμος στο σόι. Εγω πρώτη φορα σεξ εκανα με τον 2ο μου ξαδερφο όταν ημουν 13 και αυτος 15. Μας ειχανε ολη μερα μαζι κοιμομασταν στο ιδιο δωματιο στις διακοπες όλα ηρθαν μονα τους. Στην αρχη ολο παιχνίδια και προκαταρκτικα αλλα τελικα καποια στιγμη ολοκληρώσαμε. Ευτυχως δεν μας επιασαν ποτε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143409 από Fotis6 στις 03 Ιουλίου 2019, 11:50πμ

Fotis6

Εικονίδιο
μέλος από: 1/7/2019
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Αρχικά Λιδα δεν σημαίνει ότι επειδή το έκανες και εσυ σημαίνει ότι είναι και σωστό.Με την λογική αυτή κάνε σεξ και με τον αδελφό σου.Μην τα ισοπεδώνουμε όλα παιδιά.


Edit δεν ξέρω κατά ποσό λες αλήθεια Λιδα με τον ξάδελφο σου καθώς στα 12-13 σου που σου ξεκίνησε η περίοδος λίγο αδύνατο να κανείς σεξ.Το πολύ να έβλεπες καμία τσόντα.Με όλο τον σεβασμό.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143410 από lida στις 03 Ιουλίου 2019, 12:02μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Fotis6@03 Ιουλίου 2019)
Edit δεν ξέρω κατά ποσό λες αλήθεια Λιδα με τον ξάδελφο σου καθώς στα 12-13 σου που σου ξεκίνησε η περίοδος λίγο αδύνατο να κανείς σεξ.Το πολύ να έβλεπες καμία τσόντα.Με όλο τον σεβασμό.

Διαβασε κανενα βιβλιο και θα δεις οτι δεν υπαρχει κανενα εμποδιο στα 13 να κανει ενα κοριτσι σεξ. Μπορει και να μεινει εγκυος ακομα. Μεχρι τα μισα του 19ου αιωνα στην Ελλαδα τα 12 ηταν ηλικια γαμου.

Μια που λες για τσοντα εκει το ειδες το κλισμα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143411 από Fotis6 στις 03 Ιουλίου 2019, 12:09μμ

Fotis6

Εικονίδιο
μέλος από: 1/7/2019
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Λιδα σπουδάζω βιολογία (ενώ εσυ είσαι μαθητεία λυκείου).και για αυτό στο λέω.Μπορει να μην υπάρχει πρόβλημα να γίνει όμως έχει κινδύνους καθώς ο κύκλος της κοπέλας μόλις ξεκινάει.Επισης είναι μια τρυφερή ηλικία που αν κάτι πάει στραβά τότε θα είναι άσχημο και για τα δυο φίλα.Επισης η περίοδος δεν ξεκινά σε όλα τα κορίτσια στα 12-13 σε κάποια έρχεται και πιο μετά.Το ότι εσυ μπορεί να είσαι τόσο ανεξάρτητη δεν το κάνει ούτε σωστό ούτε όμως ότι οι υπόλοιποι ζούμε στον 19’αιωνα απλά είμαστε περισσότερο προσεκτικοί.Εξαλου από μήνυματα σου είδα ότι πέρσι την πάτησες και ένας με τον οποίο έκανες σεξ σε νησί σε κυνηγούσε μετά (άλλος ένας κίνδυνος της υπερβολικης ελευθεριας).Βεβαια δεν σε κατακρίνω είσαι υπεύθυνη των πράξεων σου και την ευθύνη την έχεις εσυ και οι γονείς σου.


Στο θέμα τώρα.Θα πρότεινα στην κοπέλα να μην κάνει κάτι με τον ξάδελφο της υπάρχουν τόσα πολλά αγόρι που σίγουρα θα βρει αυτό που της ταιριάζει.Επισης δεν διευκρίνησε αν είναι 1ος ξάδελφος η 2ος.

Τέλος το κλυσμα όχι δεν το είδα σε τσόντα είναι γνωστό ότι στο πρωκτικό σεξ χρειάζεται κακή υγιεινή.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143421 από mariabalanti στις 04 Ιουλίου 2019, 12:06μμ

mariabalanti

Εικονίδιο
μέλος από: 15/6/2019
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
Δεν είναι απόλυτο οτι θέλω να πάω με τ ξάδερφό μ,αλλά δεν κρύβω οτι είναι στη σκέψη μου. Φώτη με τ αδερφό μ δεν το έχω σκεφτεί ακόμα τουλάχιστον, παρόλο που τ βλέπω ώς πιό όμορφο απο πολλά αγόρια. Η επειδή είμαστε στο ίδιο δωμάτιο να τ δω σε ακατάλληλη καταστάσει,όπως πριν κάποια χρόνια με είχε δεί αυτός. Τσπ είναι ενα θέμα που θα το θέσω σε ερώτηση αυτό. Τώρα αν ενα κορίτσι είναι ικανό στα 13 να κάνει σεξ βεβαίως και είναι, έχω θυμάμαι τ εαυτό μου να έχω (καυλες) να το πω και τελείως απλά απο 11 ετών όπου αυνανηστηκα πρώτη φορά. Λύδια πώς είναι η σχέση με τ ξάδερφό σου σήμερα;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143424 από Fotis6 στις 04 Ιουλίου 2019, 12:28μμ

Fotis6

Εικονίδιο
μέλος από: 1/7/2019
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Μαρία καλησπερα.παμε ενα ένα.

1)Είπες για τον αδελφό σου.Εδω μια είναι η απάντηση:Όχι.Αν θέλεις να κανείς κάτι με συγγενή καλύτερα με τον ξάδελφο.Με τον αδελφό σου είστε από τους ίδιους γονείς επόμενος δεν είναι λογικό (και ούτε σωστό).Παω στοίχημα ότι θα είναι πολύ άβολο και για τους δυο σας και δεν θα ήθελες να χαλάσει η σχέση σου στο μέλλον καθώς τα αδέλφια είναι το στήριγμα μας ουσιαστικά.

2)Στο θέμα του ξαδέλφου.Αν θέλεις να κανείς κάτι μαζί του τόσο πολύ κάνε (αρκεί να συμφωνεί και αυτός βέβαια).Δεν νομίζω ότι θα επηρεάσει τόσο πολύ τις σχέσεις σας.Αλλα θα πρέπει να μην το μάθουν οι οικογένειες σας (για τους ευνόητους λόγους).Μια καλή λύση είναι τώρα στις διακοπές.

3)Όσο για το σεξ στα 13.Φυσικα και γίνεται όμως δεν θα είναι και η καλύτερη εμπειρία και για τους 2.Για έμενα η κατάλληλη ηλικία είναι από τα 15 και μετά (προσωπική άποψη πάντα).Δεν χάνεις τίποτα νέα κοπέλα είσαι ακόμα.

4)Μια ερώτηση ποσό χρόνων είσαι;

Άρα έχουμε και λέμε αν θέλεις τόσο πολύ κάνε κάτι με τον ξάδελφο αλλα σε καμία περίπτωση όχι με τον αδελφό σου (σου το λέω με όλο το ενδιαφέρον).

Αυτά από εμένα!Οτι άλλο θέλεις ρωτά με χαρά μα σου απαντήσω.Πες μας τι έγινε με τον ξάδελφο.

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143425 από lida στις 04 Ιουλίου 2019, 12:45μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Έγραψε:(mariabalanti@04 Ιουλίου 2019)
Τώρα αν ενα κορίτσι είναι ικανό στα 13 να κάνει σεξ βεβαίως και είναι, έχω θυμάμαι τ εαυτό μου να έχω (καυλες) να το πω και τελείως απλά απο 11 ετών όπου αυνανηστηκα πρώτη φορά.

Προφανως και ένα κοριτσι στα 13 μπορει να εχει πληρη σεξουαλικη επαφη. Αυτό το λενε οι πραγματικοι βιολογοι και όχι οι οικονομολογοι που παριστανουν τους παντογνωστες. Γυρω στα 10 ειχα αρχισει και εγω να αυτοικανοποιουμαι.
Έγραψε:(mariabalanti@04 Ιουλίου 2019)
Λύδια πώς είναι η σχέση με τ ξάδερφό σου σήμερα;

Ειχαμε αρχισει τα περιπου από μικρα αρκετα πριν. Εγω του ζητησα να κανουμε πληρες σεξ αυτος στην αρχη ελεγε όχι γιατι ημουνα μικρη αλλα τελικα τον επεισα. Δεμ κρατησαμε πολύ γιατι εφυγε με τους γονεις του στο εξωτερικο. Από τοτε τον εχω δει 2 φορες που ηρθε Ελλαδα. Είμασταν πολυ τρυφερα μεταξυ μας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143426 από Fotis6 στις 04 Ιουλίου 2019, 1:58μμ

Fotis6

Εικονίδιο
μέλος από: 1/7/2019
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Επειδή το οικονομολόγος πάει για εμένα.Λιδα σπουδάζω βιολογία στο Εκπα και άρα ξέρω καλύτερα από εσένα (φυσικά δεν τα ξέρω όλα)που είσαι μια μαθητεία λυκείου (αν υποθέσουμε ότι λες αλήθεια)η οποία νομίζει ότι επειδή έκανε σεξ από τα 13 έμαθε τα πάντα.Ο καθένας έχει την άποψη του,Εξαλου αιτιολόγησα τον λόγο που ειπα ότι θα ήταν καλό μια κοπέλα να ξεκινήσει από τα 15 να κάνει σεξ και όχι πιο πριν.Βεβαια αν εσυ είσαι τόσο θερμή (λέμε τώρα) μπορείς να κανείς και σεξ από τα 9.

Λίγο τρόποι δεν βλάπτουν (βέβαια πρέπει να έχεις).Δεν ειπα κάτι κακό και αντί να κάτσεις να πεις την άποψη σου και να συζητήσουμε το μόνο που κανείς είναι να κοροειδευεις.Το λιγότερο ντροπή αυτό που κανείς.Την ειρωνία κρατά την για τα κοριτσάκια της ηλικίας σου γιατί και να με ειρωνεύετεις εμένα ξέρεις που σε γράφω.

Αυτά.Ελπιζω να μπορέσουμε να κάνουμε μια σωστή συζήτηση.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login