Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κάντε οικονομία στο νερό. Πλυθείτε μαζί μ' ένα φίλο!
Τρίτη, 16 Απριλίου

Ανδρολόγος- Ουρολόγος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143427 από Mikrosnikolas στις 04 Ιουλίου 2019, 2:01μμ

Mikrosnikolas

Εικονίδιο
μέλος από: 2/7/2019
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Μάγκες επειδή θεωρώ ότι πρέπει να προσέχουμε τον εαυτό μας, αποφάσισα να πάω για πρώτη φορά σε ανδρολόγο - ουρολόγο.

Μπορείτε να μου πείτε, όσοι έχετε εμπειρία, τι ακριβώς θα περιλαμβάνει μια απλή εξέταση, ένα απλό τσεκ απ, όπως λέμε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143436 από Giannisden στις 05 Ιουλίου 2019, 9:01πμ

Giannisden

Εικονίδιο
μέλος από: 5/7/2019
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Φίλε εγώ είμαι 16 πήγα πριν λίγο καιρό πήγα με τον πατέρα μου σε ανδρολόγος δν είναι κάτι στην αρχή λίγο ντράπηκα γιατί έπρεπε να κατεβάσω το μποξεράκι μου αλλά αυτό ήταν το λιγότερο ποιο πολύ ντράπηκα όταν με ρώτησες αν αυνανίζομαι και αν βλέπω πορνό και εκεί ντράπηκα γιατί ήταν και ο πατέρα μου μπροστα αλλά τι να κάνω είπα ναι δν σχολίασε κανείς κάτι πάλι καλά μετά μου έκανε κάποιες εξετάσεις πήρε σε ένα κουτάκι σπερμα και ουρά και μου μέτρησε το πέος χαλαρό και σε στύση και το πάχος αυτά πάλι καλά ήταν πολύ κομπλέ γιατρο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143446 από Mikrosnikolas στις 05 Ιουλίου 2019, 11:27πμ

Mikrosnikolas

Εικονίδιο
μέλος από: 2/7/2019
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Φίλε, όταν λες εξετάσεις; τι εξετάσεις σου έκανε;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143451 από Thanasisre στις 06 Ιουλίου 2019, 5:27πμ

Thanasisre

Εικονίδιο
μέλος από: 6/7/2019
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Αδερφε δν είναι κάτι εγώ όταν είχα πάει ήμουν 15 πρώτη φορά και ο γιατρος ήταν γυναίκα εκεί να δεις με εξέτασε εγώ καυλωσα και σαν αγοράκι έχυσα δν μπόρεσα να κρατηθώ όσο για τις εξετάσεις σου είπε ο Γιάννης σπερμα και ουρά αναληση
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login