Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Λάκης Παπαδόπουλος – Δεν ξαναβόσκω άλλες βουβάλες "Με πολjήσαν παραμύθια θα τα βρώ μπαστούνια δήθιν, παραλjίγου να πιστέψου τουν κουμπάρου τουν ξιφτίλα"
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Δεν αποκαλύπτεται η βάλανος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143461 από George NiCcC στις 09 Ιουλίου 2019, 6:17πμ

George NiCcC

Εικονίδιο
μέλος από: 9/7/2019
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Ειμαι 19 χρονων και ακομη δεν εχει αποκαλυφθει η βαλανος .Σημαινει οτι εχω φιμωση? (στο παρελθον έχουν ξανα αναφερθει κανα 2 με το ιδιο προβλημα αλλα δεν πηραν απαντηση) Γενικως οταν προσπαθώ να το κατεβασω κατεβαινει μεχρι ενα σημειο χωρις να αποκαλύπτεται η βαλανος..Μια φορα προσπαθησα να το κατεβασω οταν δεν ηταν σε στυση κατεβηκε αλλα επειδή φοβηθηκα το ξανα ανέβασα γιατι εχω διαβάσει καποια πραγματα για παραφιμωση και τετοια..Βοηθεια οποιος ξερει!!!!Για γιατρο φοβαμαι αλλα αν δω οτι δεν παει αλλο θα παω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143462 από mak22 στις 09 Ιουλίου 2019, 10:31πμ

mak22

Εικονίδιο
μέλος από: 4/7/2019
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Θα σου προτεινα να πας σε γιατρο. Δεν παιζουμε με αυτα τα θεματα, ο γιατρος δεν θα σου κανει κακο απλως θα το δει. Μπορεις να πας και μονος σου σαν ενηλικος. Σε περιπτωση φιμωσης μονο η λυση της περιτομης υπαρχει και αποτελει μια διαδικασια επεμβασης που διαρκει 30 λεπτα δεν ειναι τιποτα
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #143468 από vaggeliskaa στις 10 Ιουλίου 2019, 5:21μμ

vaggeliskaa

Εικονίδιο
μέλος από: 13/9/2018
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Λοιπόν έχω το ίδιο ακριβώς πρόβλημα με εσένα.. Στην αρχή πήγα σε εξωτερικό γιατρό και το πρόβλημα μου ήταν ότι είχα βραχύ χαλινό.. Μετά όμως πήγα στο νοσοκομείο για να μην πληρώσω διότι ήταν ακριβό.. Και σήμερα "έκοψα" το πετσάκι και έκανα δύο ράμματα (να ξέρεις ότι αίμα θα τρέχει για 2 μέρες περιπου?Είναι φυσιολογικό).. Δεν είναι καθόλου επίπονη διαδικασία.. το μόνο που θα καταλάβεις είναι το τσίμπημα της τοπικης αναισθησίας.. αφου εκανα αυτο τωρα εχω το πουλί μου τυλιγμένο με γάζες για το αίμα.. τα ράμματα πέφτουν μόνα τους και πάλι είναι να κάνεις και καμία αλλαγή στην γαζα

Αποδεκτή αν σε κάλυψα και άμα θέλεις κάτι άλλο ρωτά με
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143494 από George NiCcC στις 13 Ιουλίου 2019, 3:02μμ

George NiCcC

Εικονίδιο
μέλος από: 9/7/2019
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
2 ερωτήσεις .. 1 Ποσο καιρο κρατησε η "αποθεραπεια".2 Αν το μεγεθος μετα μεγαλωσε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143495 από Spyrrusss στις 13 Ιουλίου 2019, 6:07μμ

Spyrrusss

Εικονίδιο
μέλος από: 13/7/2019
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Φίλε την παίζεις συχνά ή όχι? Αν όχι προσπάθησε περισσότερο και άρχισε να κατεβάζεις σιγά σιγά
Και εμένα έτσι ήταν και με την πολλή μαλακια κατεβαίνει όλο και περισσότερο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143530 από vaggeliskaa στις 19 Ιουλίου 2019, 9:56πμ

vaggeliskaa

Εικονίδιο
μέλος από: 13/9/2018
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Να σου πω την αλήθεια είναι ακόμη σε αποθεραπεία.. αν και τα 4 από τα 6 ράμματα έχουν φύγει και έχουν μείνει 2... το έκανα την Τετάρτη 10-07.. Κοίτα.. Δεν μεγαλώνει.. απλά αυτό που παρατήρησα είναι ότι είναι ποιο σκληρό...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login