Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αν ακούσετε ότι σήμερα θα καταστραφεί ο κόσμος μην ανησυχήσετε: Στην Αυστραλία είναι κιόλας αύριο!
Τετάρτη, 17 Απριλίου

Πιθανότητα εγκυμοσύνης ?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143580 από PashaPL στις 26 Ιουλίου 2019, 9:48πμ

PashaPL

Εικονίδιο
μέλος από: 26/7/2019
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Προχώρησα με την κοπέλα πρώτη φορά ( με την συγκεκριμένη) και καθώς το κάναμε ακούστηκε ένας περίεργος θόρυβος Αλλά εκείνη την στιγμή δεν έδωσα σημασία γιατί σκέφτηκα ότι είναι από τον αέρα που δημιουργείται ( που ακούγεται σαν κλανια ). Μετά όμως αφού τελειώσαμε και έβγαλα το προφυλακτικό και το πέταξα μου καρφώθηκε η ιδέα ότι μπορεί να έσπασε το προφυλακτικό. Το πήρα από τα σκουπίδια το γέμισα νερό το φούσκωσα το κοίταξα άμα έχει πουθενά τρύπα και χάνει αέρα η στάζει νερό, τίποτα... Αλλά έχω αγχωθεί λόγο του ήχου που ακούστηκε γιατί ήταν πολύ πιο δυνατός από το συνηθισμένο. Από την άλλη τόσες φορές που το γέμισα με νερό μέχρι πάνω και το φούσκωσα να δω άμα χανεί αέρα από κάπου δεν φάνηκε πουθενά κάτι τέτοιο. Επίσης να προσθέσω ότι πριν φορέσω το προφυλακτικό και μπω μέσα της ετριψα το πέος μου στο αιδοίο της το οποίο λογικό είχε προσπερματικα . Είμαι 18 και είναι 15. Υπάρχει πιθανότητα να έχει σπάσει και να μην το κατάλαβα ( τελείωσα μέσα της ) ? Υπάρχει κάποιος τρόπος να καταλάβεις κατά την διάρκεια της επαφής αν σπάσει το προφυλακτικό? Να τρέξω για χάπι? ( έχουν περάσει 2 ώρες από τότε )
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #143583 από Simosgr στις 27 Ιουλίου 2019, 9:09πμ

Simosgr

Εικονίδιο
μέλος από: 26/7/2019
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αφού έβαλες νερό και δεν έτρεχε μιν αγχωνεσε... Μπορεί αυτό που ακούστηκε να ήταν αέρια της φίλη αλλα αν θες να είσαι 100% σίγουρος μπορείς να πάρεις χάπι.

Αποδεκτή αν σε βοήθησα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143584 από PashaPL στις 27 Ιουλίου 2019, 10:53πμ

PashaPL

Εικονίδιο
μέλος από: 26/7/2019
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
@sismosgr Αυτό που ακούστηκε ήταν πιο δυνατό, το προφυλακτικό είχε πάνω ράμματα όπως έχουν τα λάστιχα του αυτοκινήτου που φθείρονται τίποτα παραπάνω ( δεν σχιστηκε ούτε τίποτα) . Που από την στιγμή που ακούστηκε το κρακ και συνέχισα ( γιατί δεν το σκέφτηκα) το προφυλακτικό θα έπρεπε να έχει γίνει θρύψαλα και να είχε τρύπα μεγάλη Που να φαίνεται. Το θέμα είναι ότι δεν θέλει να πάρει χάπι και έχουν περάσει 27 ώρες. Εγώ πιστεύω ότι αγχώνομαι χωρίς να υπάρχει απολύτως κανένας λόγος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143585 από Simosgr στις 27 Ιουλίου 2019, 1:41μμ

Simosgr

Εικονίδιο
μέλος από: 26/7/2019
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Έγραψε:(PashaPL@27 Ιουλίου 2019)
@sismosgr Αυτό που ακούστηκε ήταν πιο δυνατό, το προφυλακτικό είχε πάνω ράμματα όπως έχουν τα λάστιχα του αυτοκινήτου που φθείρονται τίποτα παραπάνω ( δεν σχιστηκε ούτε τίποτα) . Που από την στιγμή που ακούστηκε το κρακ και συνέχισα ( γιατί δεν το σκέφτηκα) το προφυλακτικό θα έπρεπε να έχει γίνει θρύψαλα και να είχε τρύπα μεγάλη Που να φαίνεται. Το θέμα είναι ότι δεν θέλει να πάρει χάπι και έχουν περάσει 27 ώρες. Εγώ πιστεύω ότι αγχώνομαι χωρίς να υπάρχει απολύτως κανένας λόγος.


Τίποτα μην αγχώνεσαι φίλε.. Οσο το σκέφτεσαι τόσο χειροτερεύει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login