Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Φαντασίωση soss!!!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143789 από Zinaaa στις 30 Αυγούστου 2019, 6:20πμ

Zinaaa

Εικονίδιο
μέλος από: 30/8/2019
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Γεια σας.... Συγνώμη για την ενόχληση... Είμαι 20 χρόνον έχω μια σχέση τώρα 1.5 χρονο...έχουμε ολοκληρώσει... Απλά το αγόρι μου έχει φαντασιώσεις με χειροπέδες και διάφορα τέτοια... Εγώ δεν το έχω ξανά κάνει ( γενικά είμαι ο πρώτος μου ) και κάπως πιάνω τον εαυτό Μ να θέλει αλλά στην πράξη κολλάω δεν νιώθω άνετα.... Δεν ξέρω τι να κάνω ... πως να το κάνω... Θέλω και γω απλά αφού δεν το έχω ξανά κάνει ντρέπομαι πολύ... μήπως δεν του αρέσει... Μήπως τον ξενερώσω.... Το έχει κάνει κάποια/κάποιος να Μ πει καμία γνώμη... κάτι... Αποφάσισα να του το κανω έκπληξη στα γενέθλια του δηλαδή σε μια εβδομάδα... Πως να ξεκινήσω??? ..

Σας παρακαλώ βοηθήστε....
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #143791 από Lyrikosrapsodos στις 30 Αυγούστου 2019, 12:24μμ

Lyrikosrapsodos

μέλος από: 5/10/2018
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καλησπερα.Ειναι σαν το σεξ.Λογικα οταν το κανατε πρωτη φορα αυτος ειχε εμπειρια και εσυ οχι.Δεν νομιζω οτι υπαρχει περιπτωση να εισαι χειροτερη στη πρωτη φορα σεξ με χειροπεδες αποτι στην πρωτη φορα που κανατε σεξ γενικα.Παλι θα καταλαβει οτι δεν ξες μπορεις να του το πεις κιολας και θα πρεπει να παρει αυτος το πανω χερι.Επισης μπορεις να δεις τσοντες με χειροπεδες κτλ και να δεις τι κανουν οι κοπελες.Νομιζω οτι θα τον ξενερωσεις πιο πολυ αν το καθυστερεις παρα αν το κανεις λαθος.Τελος του φιλου σου μπορει να του αρεσει να σε καθοδηγει να σου μαθαινει πως να το κανεις και να εχει το πανω χερι.
ΥΓ:Δες τσοντες με χειροπεδες.Κατα προτιμηση αν γινεται οχι επαγγελματικες.Εχω σκεφτει και γω αρκετες φορες ενα τετοιο σκηνικο αλλα αν το γραψω τρ θα παει πολυ.Αν θες απαντα.μου και στο λεω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143793 από Zinaaa στις 31 Αυγούστου 2019, 6:45πμ

Zinaaa

Εικονίδιο
μέλος από: 30/8/2019
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Καλησπέρα... Και σε ευχαριστώ για την απάντηση... Ναι το ήξερε ότι δεν είχα προχωρήσει το είχαμε συζητήσει κιόλας... Ναι έχει εμπειρία γιατί είναι πολυ μεγαλύτερος μου... Αυτός και με τς προηγούμενες σχέσεις του έκανε τέτοια από ότι μου είπε... Εμένα ήταν ο πρώτος μου και δεν έχω τέτοια εμπειρία..απλά επιμένει κάποιες φορές ότι θέλει να το δοκιμασουμε..... Και αφού του είχα πει όχι και τώρα πιστεύει ότι δεν θα γίνει το ξανά σκέφτηκα και είπα να του το κάνω έκπληξη...απλά δεν ξέρω πως....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143794 από Zinaaa στις 31 Αυγούστου 2019, 8:13πμ

Zinaaa

Εικονίδιο
μέλος από: 30/8/2019
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Αν μπορείς και θες στείλε μου ... Σε παρακαλώ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143798 από Lyrikosrapsodos στις 01 Σεπτεμβρίου 2019, 5:25πμ

Lyrikosrapsodos

μέλος από: 5/10/2018
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
Καλημερα.Ακου πως το σκεφτομαι(φυσικα αυτονισχυει για μενα στον φιλο σου μπορει να τουναρεσουν τα ακεροβως αντιθετα)Γυρναω σπιτι.Μπαινω στο δωματιο και εσυ φορας ζαρτιερες τακουνια και τιποτα αλλο.Παιζεις μονη για ενα λεπτο.Μετα ερχεσαι σηκωνεσε με φιλας παινεις κτλ μου βγαζεις την μπλουζα και με δενεις με τιςνχειροπεδεα.Εδω πρεπει να.λες σεξυ πραγματα.Με δενεις στο κρεβατι μου βαζεις μια μπλουζα στο στα.ματια για να μην βλεπω και μου περνεις πιπα.Δεν με αφηνεις να τελειωσω με κοβεις στην μεση.Μου αρεσει αυτο και παθιαζομαι πιο πολυ.Μετα με λυνεις καξ τον κυριαρχο ρολο τον περνει αυτος.Πρεπει κατα την διαρκεια που εισαι δεμεμει να λες πραγματα με.σκοπο να τον αναψεις.Καπως ετσι το δκεφτομαι εγω.Η μπορεις να το παιζεις φοβισμενη αγχωμενη γλυκουλα και τα λοιπα.Αν στον φιλο σου του αρεσει να σε βλεπει πιο αυταρχικη θα παρεις αθτον τον ρολο.Αν σε πρωτιμαει γλυκια ντροπαλη κτλ αυτον τον ρολο πρεπει να το καταλαβεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login