Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Όταν σου λένε "Θα το σκεφτώ" ή δεν ξέρουν την απάντηση ή η απάντηση είναι όχι.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

ΤΡΕΛΕΣ ΚΑΥΛΕΣ

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144005 από aporiakias1234 στις 19 Οκτωβρίου 2019, 7:33πμ

aporiakias1234

banned
μέλος από: 13/10/2019
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Αν κανείς μαζί μου θα ξετρελαθεις :D . Θες; Αν ναι πες μου μέρα και ώρα χιχι
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #144025 από Chackman στις 22 Οκτωβρίου 2019, 9:45πμ

Chackman

Εικονίδιο
μέλος από: 22/10/2019
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Έγραψε:(ioannapapa@11 Οκτωβρίου 2019)
Γεια σας παιδιά!Είμαι 18,δεν έχω σχέση τώρα,γιατί δεν είχα χρόνο για κάποιον στη ζωή μου επειδή είχα αφοσιωθεί σε Πανελλήνιες και για τον ίδιο λόγο δεν έχω ολοκληρώσει ακόμη.Ωστόσο,είναι ημέρες που έχω τρελές καύλες,όταν ξυπνάω,όταν είμαι έξω ή στο άκυρο και είναι στιγμές που δεν αντέχω να κοντρολάρω τον εαυτό μου,παρόλο που δε σκέφτομαι πάντα κάτι.Ναι,αυνανίζομαι από τα 13 και μ'αρέσει πάρα πολύ ειδικα όταν είμαι μόνη σπίτι,γιατί μπορώ να ζήσω την απόλαυση ως το τέρμα και να φωνάξω και να βογκάω,βλέπω βιντεάκια, φαντασιώνομαι, χρησιμοποιώ δάχτυλα,τρίβομαι σε μαξιλάρια,τη βρίσκω στο ντουζ με την πίεση του νερού,ή έχω δοκιμάσει και πράγματα που για άλλους είναι περίεργα,όπως να τρίψω την κλειτορίδα μου με κρύο αγγουράκι,ή με τη βάση της ηλεκτρικής οδοντόβουρτσας που δονείται,γενικά διάφορα,γιατί πάνω στην καύλα δεν πολυσκέφτεσαι καθαρά και θες να τελειώσεις απλά,να νιώσεις ανακούφιση.
Είναι λογικό στην ηλικία αυτή να νιώθω τρελές καύλες;Υπάρχουν μέρες που αυνανίζομαι και 3-4 φορές τη μέρα κλειτοριδικά κυρίως.
Και είναι λογικό να νιώθω ένα κενό και ότι θέλω κάτι παραπάνω;Δηλαδή είναι στιγμές που νιώθω ότι θέλω πούτσα ότι θέλω να νιώσω μια άλλη πληρότητα και συναισθηματική,γιατί αλλιώς σε ανάβει να σε αγγίζει κάποιος άλλος έτσι.
Τονίζω,το μήνυμα δεν είναι τρολ και είχα σχέσεις προηγούμενες,απλά δεν προχώρησα στο σεξ,γιατί δεν υπήρχε η απαιτούμενη ωριμότητα και από τις δύο πλευρές.


Είναι απολύτως φυσιολογικό αυτό, πιστεύω είναι απλά κάποια "κενά" που ίσως δεν έχεις καλύψει, όσο για την γυναίκα τόσο και για τον άντρα, υπάρχουν εκατοντάδες ερωτικά παιχνίδια όπου "γεμίζουν" ακόμα περισσότερο την ερωτική μας ζωή.

Πάντως μην σε ανησυχεί αυτό, είναι φυσιολογικότατο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144032 από honeybadger στις 22 Οκτωβρίου 2019, 7:09μμ

honeybadger

Εικονίδιο
μέλος από: 5/10/2015
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Η ωριμότητα είναι το πιο σοβαρό θέμα που ανέφερες και απασχολεί σχεδόν τις περισσότερες γυναίκες της ηλικίας σου.
Γνώμη μου, κοίταξε για κάποιον αρκετά μεγαλύτερο σου που θα σε προσέξει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144048 από ioannapapa στις 27 Οκτωβρίου 2019, 9:58πμ

ioannapapa

Εικονίδιο
μέλος από: 11/10/2019
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
honeybadger Απλά με ανησυχεί το ότι είμαι άπειρη 😂
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144062 από yferpwn στις 31 Οκτωβρίου 2019, 3:04μμ

yferpwn

Εικονίδιο
μέλος από: 31/10/2019
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σου και σε σένα,
είμαι 19 χρόνων και έχω το ιδιο πράγμα. Έχω κάθε μερα ορέξεις. Και μην αγχώνεσαι κάποιος θα βρεις σαν και σένα και θα περνατε όμορφα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144263 από Nikos3333 στις 05 Δεκεμβρίου 2019, 6:38πμ

Nikos3333

Εικονίδιο
μέλος από: 5/12/2019
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Γειά σου Ιωάννα, εγώ δεν το βλέπω πρόβλημα, το έχω συνηθίσει, κάθε πρωί που σηκώνουμε είναι πέτρα και μου φτάνει στο αφαλό και δεν λέει να πέσει
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login