Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Αγάπη μου: ο πιο δημοφιλής τρόπος που χρησιμοποιείς όταν απευθύνεσαι σε άτομο του άλλου φύλου, που δεν μπορείς να θυμηθείς το όνομά του την συγκεκριμένη στιγμή.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Ψευδοπεριοδος η όχι ;;;;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144036 από Μήνα στις 24 Οκτωβρίου 2019, 12:54μμ

Μήνα

Εικονίδιο
μέλος από: 24/10/2019
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπέρα κορίτσια... Είμαι καινούργια στο forum και ήθελα να σας πω και εγώ κάποια συμπτώματα που αντιμετωπίζω... Στις 15/10 είχα κάποια πηχτα υγρά με κάποιο χρωμα καφέ και ροζ αυτά είχα περίπου 3 μέρες .... Φυσικά τα είχα μόνο στο χαρτί.. περίμενα περίοδο στις 31/10 απλά επειδή κάποτε είχα πολυκυστηκες ο κύκλος φυσικά δεν είναι σταθερός ... Ενημέρωσα τον γυναικολόγο όταν είχα αυτά τα ροζ καφέ και μου είπε ότι ήσουν είναι μια περίπτωση εγκυμοσύνης και πως σε 10 μερουλες να κάνω μια χωριακη εάν υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης η τιμής θα είναι τσιμπημενη εφόσον έχω ελεύθερες επαφές.. Μετά από εκείνες τις τρεις ημέρες δεν είχα κάτι ... Μετά από δύο μέρες είχα κάτι καφέ και σκούρο κόκκινο χρώμα η ροή μου είναι μειωμένη από άλλες περιόδους... Είναι κανονική περίοδος όμως η όχι κορίτσια;;; Σήμερα πριστηκε το στήθος μου που είναι η τέταρτη μέρα της μειωμένης ροής μου... Ενώ συνήθως πριζεται το στήθος μου 2 εβδομάδες πριν έρθει... Έχω κάποιες κράμπες και στην μέση και χαμηλά στην κοιλιά μου έχω ταχυκαρδία και επίσης ζαλαδες... Να διευκρινιστεί ότι είχα ελεύθερες επαφές στις γόνιμες μέρες μου ...
Υπάρχει κάποια που μπορεί να με βοηθήσει;;;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login