Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Σκέφτηκες τι θα γίνεις αν σ' αφήσουν οι γείτονες να μεγαλώσεις;
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Ψευδοπεριοδος ή άγχος;;;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144038 από Girlll στις 24 Οκτωβρίου 2019, 4:32μμ

Girlll

μέλος από: 24/10/2019
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Λοιπόν καταρχάς είμαι 17 ετών και παρθένα (δεν ξέρω βέβαια αν είχε σπάσει ο παρθενικος υμένας όσο ήμουν μικρότερη) και την τελευταία φορά ήρθαμε σε μια πιο στενή επαφή με το αγόρι μου. Δηλαδή, δεν χρησιμοποιησαμε προφυλακτικό και αυτό που έγινε είναι απλά να τριβομαστε και να είναι στην "είσοδο" καθώς του είχα πει πως πονάω. Να σημειωθεί ότι και να είχε προσπερματικα υγρά του έκανα στοματικό νωρίτερα. Δεν έγινε τίποτα άλλο, ούτε τελείωσε ούτε τίποτα. Παρόλα αυτά έχω αγχωθεί πάρα πολύ γιατί μου ήρθε περίοδος 5 μέρες νωρίτερα από ότι την περίμενα (αν και δεν έχω καθόλου σταθερό κύκλο) και μου κράτησε περίπου 3-4 μέρες με πολύ λιγότερη ροή από ότι συνήθως. Και μολις διάβασα για την ψευδοπεριοδο μου κόπηκαν τα πόδια.. Σκέφτηκα ότι επειδή ίσως είναι η πρώτη μου τόσο στενη επαφή οι ορμόνες μου τα έχουν παίξει, όμως μου έχει μπει η ιδέα ότι μπορεί να πρόκειται για κύηση. Σας παρακαλώ ξεαγχωνεστε με γιατί θα τρελαθώ. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login