Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δέρνε το γιο σου κάθε μέρα. Μπορεί να μην ξέρεις γιατί το κάνεις, όμως σίγουρα αυτός θα ξέρει καλά.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Μέγεθος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144144 από kamos21111 στις 08 Νοεμβρίου 2019, 2:55πμ

kamos21111

μέλος από: 16/1/2017
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Καλημέρα Γιάννης λέγομαι είμαι 23 ετών

Παίδες, δεν είμαι κολλημένος στο μέγεθος απλά θέλω να πάρω γνώμες!!


Λοιπόν το πέος μου δεν γνωρίζω εάν είναι μικρό ή μεσαίο, βλέπω στις τσόντες η περισσότερη έχουν κάτι καυλια πολύ μεγαλύτερα από εμένα σε αρκετό βαθμό και πολύ πιο χοντρά..

Το δικό μου το πέος πρέπει να είναι στα 11 εκατοστά νομίζω εν πασει περίπτωσή φτάνει μέχρι οφαλο άρα είναι επαρκή να γονιμοποίηση 😁😁

Είμαι 23 ετών., και αρκετά υπερβαρος δηλαδή σε σημείο 120 κιλά στα 1.74 ύψος

Θυμάμαι στην εφηβεία που είχα φτάσει στα 70 κιλά, τότε είχα μια κοπέλα με είχε πει ότι είχα πολύ μεγάλο πέος και ότι φοβόταν να προχωρήσουμε και τέτοια, δεν εχω παρατήρηση κάπια αλλαγή από τότε στο πέος εν στύση, έχω κάνει σεξ με αρκετες κοπέλες μετά από αυτην, χωρίς φυσικά να ντραπω αλλά αυτό που με καίει είναι υπάρχει περίπτωση να μην έχω ικανοποίηση μια κοπέλα σεξουαλικα λόγω του μέγεθους, υπάρχει περίπτωση να μεγαλώσει ακόμα η να παχύνει?? Με 11 εκατοστά υπάρχει πρόβλημα?


Και κάτι έξτρα να προσθέσω, αυτό που μόνο με ενοχλεί σε όλο αυτό το θέμα είναι πως δεν φαίνεται ποτέ βουναλάκι στα παντελόνια η σε κάποια φόρμα π φοράω ανάμεσα από τα πόδια, και από εκεί φαίνεται αν κάποιος έχει μικρό ή μεγάλο πέος,
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144149 από kamos21111 στις 09 Νοεμβρίου 2019, 12:31πμ

kamos21111

μέλος από: 16/1/2017
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Κάνεις??
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #144153 από George187 στις 09 Νοεμβρίου 2019, 3:21πμ

George187

banned
μέλος από: 8/10/2019
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Η γνώμη η δική μου είναι ότι απλά δεν είσαι από τους μεγάλους ως προς το μήκος και λόγω της ηλικίας σου το πέος δεν θα μεγαλώσει άλλο εκτός αν κάνεις το ίδιο που κάνουν οι κοπέλες με τα βυζιά τους δηλαδή επιμήκυνση. Όμως γιατί να ανησυχείς έχοντας λάβει την αντίθετη εικόνα από κοπέλα κιόλας από τη δική σου εικόνα; Δεν προτιμούν όλες οι γυναίκες το μακρύ και χοντρό ματζαφλάρι όπως και σε κάμποσους άντρες αρέσει το μικρό στήθος. Ως προς το βουναλάκι ναι εκεί θα λεγα ότι κάποιος έχει μεγάλο πέος. Τέλος πάντων, δεν είσαι κι ο μόνος και το τεράστιο πέος είναι επίσης πρόβλημα γιατί τότε οι παρτενέρ πονάνε και μη σου πω είναι πολύ χειρότερο αυτό. Ελπίζω να ανακουφίστηκες κάπως πάτα αποδεκτή αν ανακουφίστηκες κάπως
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login