Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πάντα βάζουμε πλούσιο δικηγόρο αλλά ποτέ δεν αγοράζουμε από πλούσιο έμπορο.
Τρίτη, 16 Απριλίου

SQUIRTING

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144187 από ioannapapa στις 15 Νοεμβρίου 2019, 2:31πμ

ioannapapa

Εικονίδιο
μέλος από: 11/10/2019
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδιά!Έχω ένα θέμα,βασικά απορία.
Χθες ήμουν μόνη,ξεκίνησα να αυνανίζομαι, κλειτοριδικά κυρίως. Στη συνέχεια,ήμουν υπερβολικά αναμμένη κι έβαλα δάχτυλο (το έχω ξανακάνει,ναι,δεν αφορά αυτό η απορία).
Ένιωσα το σημείο G, με καύλωσε πάρα πολύ η όλη φάση και συνέχισα και πιο γρήγορα. Ένιωθα σαν να θέλω να ουρήσω, συνέχιζα κι ενώ ένιωθα πολύ όμορφα, δεν μπορούσα να τελειώσω,να βγει όλη η ένταση. Τι φταίει;Και τι προτείνετε;
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #144188 από George187 στις 15 Νοεμβρίου 2019, 4:58πμ

George187

banned
μέλος από: 8/10/2019
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Θέλω να πιστεύω ότι απλά αγχώθηκες, γιατί όπως ξέρω δεν κάνουν όλες οι κοπέλες squirt.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144193 από NebulaSpirit στις 16 Νοεμβρίου 2019, 7:19μμ

NebulaSpirit

Εικονίδιο
μέλος από: 10/2/2016
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
Το squirt είναι κάτι που ακόμα και όσες το κάνουν, δεν το κάνουν πάντα. Είναι κάτι που έρχεται μόνο του, δεν το προκαλείς εσύ. Απαραίτητη προϋπόθεση είναι φυσικά να μην βάζεις εσύ υποσυνείδητα φρένα στην καύλα σου και στο μυαλό εκείνη την στιγμή. Με μια κοπέλα που έκανα σεξ για αρκετά χρόνια, ενώ δεν είχε κάνει ποτέ ξαφνικά μετά από χρόνια ξεκίνησε να κάνει. Ήταν κάτι που απλά ήρθε και έμεινε. Με μια πρώην μου πάλι το ίδιο, δεν είχε κάνει ποτέ στη ζωή της μέχρι που 4 χρόνια μετά στη σχέση έκανε. Το ίδιο και με μια φίλη μου που ήθελε να το κάνει επίμονα και δεν μπορούσε, είπαμε να δοκιμάσουμε διάφορα στο χαλαρό και μετά από πολλές φορές απλά έγινε. Έχω καταλήξει ότι αυτό είναι κάτι που απλά έρχεται μόνο του όταν έχεις μάθει πολύ καλά το σώμα σου και έχεις ρίξει στο μυαλό σου ταμπού που σε φρενάρουν. Όταν χαλαρώνεις και απλά απολαμβάνεις χωρίς σκέψεις. Και νομίζω πως όταν συμβεί μια φορά μετά είναι πιο εύκολο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144211 από Chackman στις 22 Νοεμβρίου 2019, 8:14πμ

Chackman

Εικονίδιο
μέλος από: 22/10/2019
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Έγραψε:(ioannapapa@15 Νοεμβρίου 2019)
Γεια σας παιδιά!Έχω ένα θέμα,βασικά απορία.
Χθες ήμουν μόνη,ξεκίνησα να αυνανίζομαι, κλειτοριδικά κυρίως. Στη συνέχεια,ήμουν υπερβολικά αναμμένη κι έβαλα δάχτυλο (το έχω ξανακάνει,ναι,δεν αφορά αυτό η απορία).
Ένιωσα το σημείο G, με καύλωσε πάρα πολύ η όλη φάση και συνέχισα και πιο γρήγορα. Ένιωθα σαν να θέλω να ουρήσω, συνέχιζα κι ενώ ένιωθα πολύ όμορφα, δεν μπορούσα να τελειώσω,να βγει όλη η ένταση. Τι φταίει;Και τι προτείνετε;

Απόλαυσε το!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login