Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μαρία αν διαβάζεις αυτό μην ξαναπατήσεις στο σπίτι
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Στυση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144326 από Rhcp στις 17 Δεκεμβρίου 2019, 4:20μμ

Rhcp

Εικονίδιο
μέλος από: 17/12/2019
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Καλησπέρα είμαι αγόρι 18.Ενω πριν μια βδομάδα ήμουν φουλ κομπλέ με την στύση μου τις τελευταίες μέρες δυσκολεύομαι λίγο.Πριν σκεφτόμουνα κοπέλες η έβλεπα κάποιες στο ινσταγκρα και καυλωνα αρκετά συχνα καμία 7 8 φορές την μέρα .Οχι κάθε φορά τέρμα αλλά σε καλό σημείο.Πλεον έχουν πέσει αρκετα και οι φορές και δεν μεγαλώνει σε ικανοποιητικό σημείο.Σας έχει τύχει ποτέ?Τι μπορεί να φταίει?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144331 από giwrghskar στις 18 Δεκεμβρίου 2019, 12:58μμ

giwrghskar

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/12/2019
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
θα σε παρακινουσα να ελαττωσεις την συχνοτητα μαλακιας απλα εγω αυτο θα εκανα. Αν ειναι πανω απο 2-3 φορες τη μερα καντες 1 ενω αν τον παιζεις 1 φορα τη μερα παιζε τον 1 στις 2 μερες. Θεσσαλονιτικη συμβουλη, χαλαρωσε
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #144333 από chris88 στις 19 Δεκεμβρίου 2019, 5:21πμ

chris88

Εικονίδιο
μέλος από: 26/1/2019
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Μήπως έχεις κάποιο θέμα που σε απασχολεί?
Μήπως είσαι αγχωμένος με κάτι?
Επειδή αυτά παίζουν μεγάλο ρόλο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144334 από Rhcp στις 19 Δεκεμβρίου 2019, 6:07πμ

Rhcp

Εικονίδιο
μέλος από: 17/12/2019
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Καλημέρα.Καταρχας ευχαριστώ που μου απαντήσατε.Πρωτον τραβούσα παρά πολλές φορές την μέρα.Περιπου τέσσερις πέντε.Εδω και δύο μέρες δεν έχω τραβήξει.Chris,επειδή κάνω δίαιτα το σκέφτομαι συνέχεια και με απασχολεί αρκετά.Τρωω λίγο και κάνω αρκετή γυμναστικη ίσως κουράστηκα και επειδή παράλληλα αγχώνομαι γι'αυτό έγινε αυτό.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144338 από VaggVIP στις 19 Δεκεμβρίου 2019, 12:04μμ

VaggVIP

Εικονίδιο
μέλος από: 19/12/2019
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γεια σου φίλε!
Αρχικά ελλάτωσε την συχνότητα της αυτοοικανοποίησης γιατι ειναι υπερβολικο το 4-5 σε 1 μερα! δεν εχει αλλο να αδιασεις που λεμε χαχα.
Επισης να ξερεις εφοσον ειπες οτι γυμναζεσαι πολυ να ξερεις οτι οσο ''τον παιζεις'' επιρεαζει την τεστοστερονη σου και δεν θα εχεις καλα αποτελεσματα στον γυμναστηριο σου ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ.
Επιπλεον η συχνοτητα που προτεινω εγω ειναι 1 φορα στις 3-4 μερες. Εγω πχ ειμαι 22 ετων κανω bodybuilding στο MenPhysique και το κανω 1 φορα στις 5 μερες ΜΟΝΟΣ... το Σεξ ειναι πολυ συχνο.. Επισης Περνω συμπληρωμα τεστοστερονης!
Αν σε βοηθησα δωσε αποδεχτη φιλε μου!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login