Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Ο μόνος σκοπός της ζωής σου είναι να είσαι κακό παράδειγμα για τους υπόλοιπους.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Φάση με καλό φιλο

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144432 από noname50 στις 07 Ιανουαρίου 2020, 12:40πμ

noname50

μέλος από: 25/11/2019
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
Όχι δεν το χω δοκιμάσει georgebi πάντως έχω ακούσει ότι είναι πολύ καυλωτικο.Τωτα δεν ξετω αν γίνει με τον κολλητο μου.Αυτο που ήθελα να δω είναι αν ανοίγει εύκολα,ποια είναι η πιο ενδεδειγμένη στάση για να κάθεσαι,αν είναι τόσο ωραίο όσο λένε,αν πονάς και τέλος πως νιώθεις αν στον χώσει κάποιος
προφίλάλλα...
Μήνυμα #144433 από RozZouzounakiPowerRa στις 07 Ιανουαρίου 2020, 5:25πμ

RozZouzounakiPowerRa

Εικονίδιο
μέλος από: 6/1/2020
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Και εγώ θέλω (κλαιωω)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #144435 από RozZouzounakiPowerRa στις 07 Ιανουαρίου 2020, 5:32πμ

RozZouzounakiPowerRa

Εικονίδιο
μέλος από: 6/1/2020
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Επίσης αυτό που έκανες στο φίλο σου με το τσιγάρο,ξανά κάνε το Lucky Strike με μέντα να δεις αίσθηση...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #144469 από 17onFl στις 12 Ιανουαρίου 2020, 5:49μμ

17onFl

Εικονίδιο
μέλος από: 12/1/2020
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Georgebi@05 Ιανουαρίου 2020)
Λοιπόν
Σήμερα το μεσημερι
Του είπα να έρθει να δούμε netflix σπίτι μου γιατί αυτός δεν έχει..Οι γονείς μου είναι ταξίδι έτσι και αλλιως..Ήρθε λοιπόν καθησαμε στο σαλόνι, καπνισαμε και είπαμε τα νέα μας..του είπα ότι μου τελείωσε το πακέτο και ότι πρέπει να πάω να πάρω..(Επίτηδες αφησα λίγα τσιγάρα για να πάω να πάρω). Στο μεταξύ εγώ από το περίπτερο πήρα και προφυλακτικά (όπως αποδείχθηκε δεν χρειάστηκαν γτ είχε και αυτός). Εβλεπα ότι από την αρχή ήταν καβλωμενος και μόλις γύρισα μπήκα κατευθείαν στο ψητό. Μου είπε ότι χθες πέρασε υπέροχα και ότι ήταν κάτι που περίμενε Μήνες..Κάπως έτσι ξεκινήσαμε να φασωνομαστε..Γνωστή η διαδικασία καυτά γλωσσοφυλα, χουφτωματα πάνω από τα ρούχα και χέρι μέσα από το παντελονι..Μαλακές ο τύπος όχι μόνο είχε προφυλακτικά αλλά και λιπαντικό μαζί του..Την ώρα που θα μου επαιρνε πίπα ανάβει τσιγάρο...Ξενερώνω λίγο νόμιζα ότι θέλει να σταματήσουμε..Ο τύπος όμως μου πήρε πίπα με καπνό..ΟΤΙ ΠΙΟ ΚΑΥΛΩΤΙΚΟ ΥΠΑΡΧΕΙ..Γενικά το τσιγάρο με καβλωνε αρκετά αλλά το να σου περνει πίπα έτσι άλλο πράγμα..Μου βάζει δάκτυλο μστα .Πονάω αρκετά αλλά μαρεσει πολυ..Μου λέει μία να μπω; Του κλείνω το μάτι.. Φοράει ένα πορφυλακτικο και βάζει πολύ λιπαντικο..Ο κωλος μου είχε ανοίξει αρκετά από το δάκτυλο οπότε δεν ήταν και πολύ δυσκολο.. Τέλος πάντων αυτός έχυσε στο Προφυλακτικό και εγω στο στόμα του..η ερώτηση είναι έκανα καλά που το προχώρησα τόσο; Μήπως δεν του άρεσε; Αυτό με το καπνό σας το χουν κάνει ποτέ; Νιώθω πολύ περίεργα όλα έγιναν πολύ γρήγορα..λέτε να το μετανιωσω;

ΤΟ JOKE ΤΟΥ ΠΟΣΤ: Τι να σκέφτηκε αραγε Ο περιπτεράς μου πήρα τσιγάρα και προφυλακτικά;
Αν θελετε μπείτε στο τσατ του φτου να μιλησουμε


Παρόλο που είσαι σε μικρή ηλικία, μπράβο. Δεν πειράζει καθόλου που το προχώρησες, ίσα ίσα το θέλατε και οι δύο, δεν σας ανάγκασε κανένας. Να νιωθεις μια χαρα που το προχώρησες (Ελα αν ημουν στη θεση σου το ιδιο θα εκανα χαχα) και τωρα για τον περίπτερα δεν υπαρχει λογος να αγχωνεσαι... 😂
προφίλάλλα...
Μήνυμα #144790 από Akis2000 στις 28 Μαρτίου 2020, 8:07πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Georgebi@05 Ιανουαρίου 2020)

Αν θελετε μπείτε στο τσατ του φτου να μιλησουμε


το chat του ftou δουλεύει;
προφίλάλλα...
Μήνυμα #144792 από Noname13 στις 28 Μαρτίου 2020, 10:55πμ

Noname13

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/3/2020
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Akis2000 δε νομίζω ότι δουλεύει
προφίλάλλα...
Μήνυμα #144793 από Akis2000 στις 28 Μαρτίου 2020, 11:48πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Noname13@28 Μαρτίου 2020)
Akis2000 δε νομίζω ότι δουλεύει


μπήκα τώρα και δείχνει να είμαι μόνος... μπες αν θέλεις να δουμε από περιέργια εάν λειτουργεί
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login