Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Προσεκτικός οδηγός είναι εκείνος που κορνάρει όταν περνάει με κόκκινο.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Φάση με κολλητή

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144419 από Mike Pap στις 05 Ιανουαρίου 2020, 1:09μμ

Mike Pap

banned
μέλος από: 3/1/2020
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Εχθές βρέθηκα με μία από τις κοπέλες που ήθελα να παιχτεί φάση. Πήγαμε για καφέ και μετά της είπα να έρθει σπίτι μου. Βάλαμε μουσική, λέγαμε διάφορα και κάποια στιγμή ήρθε η κουβέντα γύρω από το σεξ. Μου είπε πως έχει κάνει τρεις φορές σεξ και ότι της άρεσε πολύ. Με ρώτησε αν έχω κάνει και της απάντησα όχι. Εκείνη κοίταξε την πούτσα μου και εκείνη την έπιασε. Καύλωσα και εκείνη άνοιξε το φερμουάρ μου και μου τον έβγαλε έξω και τον έπαιζε. Της έσπασα το κεφάλι την πούτσα μου και εκείνη μου χάιδευε τα αρχίδια. Μετά τις έβγαλα τα ρούχα και το σουτιέν της έκανα γλειφομούνι και τις έβαλα δάχτυλο. Πάνω που πήγα να βγάλω τα προφυλακτικά από το κομοδίνο πήρε τηλέφωνο η μητέρα της και είπε πως είχε έρθει να την πάρει. Έτσι δεν έκατσε η φάση. Θέλω να την πάρω τηλέφωνο να βρεθούμε για ποτό και να παιχτεί τότε φάση, αλλά έχω άγχος αν θα της αρέσει. Τι να κάνω; Από την άλλη είμαστε κολλητοί; Αν δεν προχωρήσουμε τι θα κάνω;
προφίλάλλα...˵quote˶
3
Μήνυμα #144420 από Georgebi στις 05 Ιανουαρίου 2020, 2:32μμ

Georgebi

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/12/2019
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Mike
Επειδή είχα και εγώ μια παρόμοια εμπειρία με κολλητό ομως..Θα προσπαθήσω να σε βοηθήσω όσο πιο πολύ μπορώ..Κοίτα αυτό που έγινε είναι πολύ θετικό και από την στιγμή που έκανε κινηση κάτι σημαίνει ;). από την στιγμή που έγινε ότι έγινε θα ήταν καλό να μην κάνεις πίσω γιατί έτσι θα είναι πολύ άβολο και για τους δύο μετά όταν τελειώσουν όλα..Θα σου έλεγα να την καλέσεις σπίτι σου να δείτε νετφλιξ ή να ακούσετε μουσική αυτή θα το πιάσει το νόημα αμέσως και θα έρθει αν θέλει να το συνεχίσει..Πόσο χρονων είσαι και πόσο αυτή; Μέχρι που έχεις προχωρήσει με κορίτσι (ή αγόρι)? Ρολό και σε όλα αυτά παίζει φυσικά και το που μένεις..Αλλιώς αντιμετωπίζεται η φάση αυτή σε κάποιο χωριό ή κάποια μικρή πόλη και αλλιώς σε κάποια μεγάλη πόλη σαν την Θεσσαλονίκη. Όταν έρθει η στιγμή (γιατί θα έρθει) να είσαι έτοιμος και με προφυλακτικά παντα..Να έχεις αυτοπεποίθηση..Και όλα θα πάνε καλά..Απάντησε σε αυτά που ρώτησα για να κατανοήσω καλύτερα την κατάσταση και να μπορέσω να σε βοηθήσω ουσιαστικά... Στείλε να πεις και τι έγινε αν θες...
Πάτα αποδεκτή αν σε κάλυψαν.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144425 από Mike Pap στις 06 Ιανουαρίου 2020, 8:22πμ

Mike Pap

banned
μέλος από: 3/1/2020
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Είμαστε και οι δύο 16 στα 17 και μένουμε στην Αθήνα. Ήταν η πρώτη φορά που προχώρησα με ένα κορίτσι. Την πήρα τηλέφωνο σήμερα και μου απάντησε πολύ γλυκά με είπε αγάπη και την ρώτησα εάν ήθελε να βγούμε για ποτό και εκείνη δέχτηκε. Πως να της πω να έρθει σπίτι μου μετά;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144450 από Mike Pap στις 10 Ιανουαρίου 2020, 9:03πμ

Mike Pap

banned
μέλος από: 3/1/2020
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Άλλος;;;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login