Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ποσά αντιστρόφως ανάλογα: Όσο περισσότερο προσπαθείς να κάνεις παιδί, τόσο λιγότερο θα απολαμβάνεις το σεξ.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Πρώτη φορά;;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144421 από katerinoualove1 στις 05 Ιανουαρίου 2020, 10:30μμ

katerinoualove1

Εικονίδιο
μέλος από: 15/6/2017
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδιά είμαι 17 χρόνο και έχει από το καλοκαιρι μιλάω με έναν παιδί στην ηλικία μου είναι γενικά πολύ καλός και με σέβεται. Εμένα το θεμα τώρα είμαι ότι τέλος παντο σήμερα αποφασίσαμε να προχωρήσουμε και ερωτικά. Ξεκινήσαμε με τα προκαταρκτικά όπως το έχουμε ξανά κάνει και όταν έφτασε η ώρα τέλος παντο να γίνει η διείσδυση μπήκε μέσα αλλά νομίζω ότι δεν μπήκε όλο γτ ένιωσα μια ενόχληση αλλά δεν ήταν αυτή που λες α έσπασε και μετά από λίγο τελειώσε έμεναν η ερώτηση μου τώρα είναι αν είμαι παρθένα ή όχι αν έσπαγε ο παρθενικος ημένας θα το καταλάβενα έτσι δεν είναι α και κτ άλλο το αγόρι μου έχει πολύ καιρό να κάνει κτ και τελειώνει γρήγορα τι μπορούμε να κάνουμε για αυτό....Ευχαριστώ εκ των προτέρων
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #144453 από Alex_a στις 10 Ιανουαρίου 2020, 5:41μμ

Alex_a

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 10/12/2019
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κοίτα πρώτη φορά είναι,αν έσπασε ο παρθενικός υμένας θα δείξει.
Μην αγχώνεστε, οι πρώτες φορές είναι λίγο περίεργες.
Το καλύτερο είναι να είστε όσο πιο πολύ μπορείτε γυμνή....να κάνετε σεξ,να κάθεστε γυμνοί και μετά ξανά σεξ....
Σχετικά με το οτι τελειωνει γρήγορα την 2η 3η φορά δε θα τελείωνει τόσο γρήγορα και με τον καιρό θα γίνεται όλο και καλύτερα.
Μη ξεχνάς όχι ντροπες, συζήτηση ,επικοινωνία και όλα θα γίνουν τέλεια.
Απο τη πρώτη φορα τι άλλο κάνατε?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144971 από Akis2000 στις 03 Μαΐου 2020, 9:06πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Στο μεταξύ μπήκα στη διαδικασία να διαβάσω τα πρώτα σου μηνύματα πριν 2-3 χρόνια περίπου και το πόσο αγχωμένη ήσουν πάνω σε κάποια θέματα που λίγο πολύ συμβαίνει σε όλα τα άτομα της τότε δικιά σου ηλικίας και που εγώ όπως και άλλα άτομα προσπαθούσαμε να δώσουμε όσο μπορούσαμε απαντήσεις σε κάποια ερωτήματά σου. Εξακολουθείς βέβαια να προσπαθείς να ανακαλύψεις πράγματα, ωστόσο πόσο διαφορετική βρίσκεις τον σημερινό σου εαυτό σε σχέση με τότε; (λέω να το κάνω και post αυτό το ερώτημα)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login