Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Όσο οι νόμοι των μαθηματικών ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα, δεν είναι σαφείς, και όσο σαφείς είναι, δεν ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Δεν μπορώ να βρω γκόμενα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144428 από GiannisPol στις 06 Ιανουαρίου 2020, 3:59μμ

GiannisPol

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 6/1/2020
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Καλησπέρα σας είμαι 15,5 και δεν μπορώ να βρω γκομενα !! Είμαι ψηλός 1,85 γύρω στα 80 κιλά !!! Είμαι αρκετά μοντέρνος και πάλι δεν βρίσκω !! Απορώ πως άλλη προφανώς χειρότερη από εμένα πως βρισκουν !! Πείτε μου και εσείς την γνώμη σας
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #144439 από NebulaSpirit στις 07 Ιανουαρίου 2020, 7:50μμ

NebulaSpirit

Εικονίδιο
μέλος από: 10/2/2016
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φίλε μου μην απελπίζεσαι. Είσαι ακόμα 15 χρονών. Και εγώ στην ηλικία σου νόμιζα ότι δεν μπορώ να βρω γκόμενα. Δύο χρόνια μετά έμαθα ότι με γούσταραν οι μισές στο σχολείο. Αλλά δεν το ήξερα καν. Αυτό που θέλω να πω είναι πως είναι πολύ πιθανό σε αυτή την ηλικία να μην μπορείς να ξεχωρίσεις το ενδιαφέρον που δείχνει κάποια ή και αυτή η κάποια να ντρέπεται να το εκδηλώσει ακριβώς διότι είναι και αυτή μικρή και δεν έχει μάθει να το χειρίζεται. Εσύ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να είσαι σωστός και σαν άνθρωπος και σαν άντρας απέναντι στις κοπέλες. Κάφροι, ψευτόμαγκες και μοντέλαwannabe υπάρχουν αμέτρητοι. Σωστοί όμως πολλοί λίγοι. Αυτό θα κάνει την διαφορά αργά ή γρήγορα. Δούλεψε λίγο τα κοινωνικά σου skills. Εστίασε στο να μιλάς περισσότερο με κοπέλες, όχι μόνο ερωτικά αλλά και φιλικά. Μπες στους κύκλους των κοριτσιών. Καλλιέργησε έξυπνο αλλά ταυτόχρονα ευγενικό χιούμορ. Μάθε να κρατάς ενδιαφέρουσες συζητήσεις και μάθε να είσαι καλός ακροατής σε αυτές. Αυτά αν τα δουλεύεις μέσα στον καιρό θα δεις θεαματικά αποτελέσματα. Από τα 17 μέχρι τα 36 σήμερα δεν έμεινα ποτέ χωρίς ωραίες κοπέλες. Να θυμάσαι ότι ο πραγματικός σεβασμός απέναντι στην κοπέλα και η ευγένια πάντα κερδίζουν στο τέλος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144440 από GiannisPol στις 08 Ιανουαρίου 2020, 7:56πμ

GiannisPol

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 6/1/2020
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Δεν ειναι οτι απελπιζομαι απλά απορώ με όλο αυτό !! Έχεις απόλυτο και μπορεί να με θέλει κάποια από το σχολείο και να μην το λεει!! Το χειρότερο είναι όμως το να σε βλέπουν φιλικά !! Πες ρε φίλε δεν μου αρέσεις τι φιλικά μλκιες τούμπανο
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login