Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Νικοτινίαση: Η παράφορη επιθυμία να συναντήσεις περιπτερά, ειδικά όταν σου τελειώνουν τα τσιγάρα.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Κυρτό πέος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144444 από AMastered στις 08 Ιανουαρίου 2020, 4:56μμ

AMastered

banned
μέλος από: 1/1/2020
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Καλησπέρα. Είμαι 17 χρονών και τον έχω 15 εκ. Μπαίνω κατευθείαν στο ψητό. Ο πουτσος μου είναι κυρτός προς τα αριστερά και προς πάνω και φοβάμαι μήπως έχω δυσκολίες στο sex. Υπάρχει κάποιος φυσικός τρόπος να "ισιωσει"; Έχω ακούσει για ένα μασάζ αλλά δεν θυμάμαι πως λέγεται. Έχετε κι εσείς το ίδιο πρόβλημα; Pls help!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144446 από Alex_a στις 08 Ιανουαρίου 2020, 5:12μμ

Alex_a

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 10/12/2019
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
9 στους 10 είναι κυρτοί,μην αγχώνεσαι και εμένα είναι λίγο στραβος και ποτέ δεν είχα θέμα στο σεξ ούτε άκουσα κάποιο σχόλιο ποτέ.
Και εγώ τον σκεφτόμουνα μικρός αλλά είναι οι υπερβολές της ηλικιας.
Αποδεκτή αν σε κάλυψα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144447 από AMastered στις 09 Ιανουαρίου 2020, 8:14πμ

AMastered

banned
μέλος από: 1/1/2020
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γενικά έχω ακούσει ότι υπάρχει το κυρτό πέος απλώς σε εμένα είναι πολύ έντονο και στην πλήρη στύση η κλίση ξεπερνάει τις 45°, τέτοια φάση. Τουλάχιστον να μειωθεί λίγο η κλίση, γιατί κι εγώ ο ίδιος δεν βολεύομαι όταν είμαι σε στύση. Εσείς αντιμετωπίζετε παρόμοιο πρόβλημα; Αν ξέρετε κάποιον τρόπο, είναι ευπρόσδεκτος.
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #144449 από EmiK στις 09 Ιανουαρίου 2020, 6:08μμ

EmiK

Εικονίδιο
μέλος από: 17/12/2019
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εγώ πάντως ως κοπέλα σε διαβεβαιώνω πως η κλίση του πέους σου ακούγεται πολύ ενδιαφέρουσα! Είχα αυτή την εμπειρία και ο οργασμός ήταν μακρααααν καλύτερος όχι βέβαια και 45°.
45 μοίρες...χμμμ αυτό ακούγεται ακόμη πιο ελκυστικό.Εγώ πάντως αν το έβλεπα αυτό θα ενθουσιαζόμουνα και σε καμία περίπτωση δεν θα φοβόμουνα.Αν σε κάποια φανεί περίεργο είναι επειδή ακόμη δεν το έχει δοκιμάσει!
Από την άλλη αν φτάνει σε σημείο να ενοχλεί(γιατί είναι και παραπάνω από 45°) κοιταξέ το σε κάποιον ανδρολόγο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login