Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Το χειροκρότημα είναι μια σικ έκφραση του λιντσαρίσρατος.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144454 από ioannapapa στις 10 Ιανουαρίου 2020, 6:41μμ

ioannapapa

Εικονίδιο
μέλος από: 11/10/2019
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Γεια σας ξανά!Έχω ένα θεματάκι.Εδώ και 2 μήνες είμαι με το αγόρι μου και έχουμε προχωρήσει.Γενικά είναι άτομο χωρίς κόμπλεξ κ.λπ,γιατί εγώ δεν είχα προχωρήσει ξανά και ένιωθα λίγο άγχος κ.λπ.Την πρώτη φορά,πόνεσα ελάχιστα,κι εκείνος πρόσεχε,οπότε δεν είχαμε θέματα.Το έχουμε κάνεις 2 φορές ως τώρα,απλά το θέμα είναι ότι,ενώ με καυλώνει,ενώ μ'αρέσει να το κάνω,δηλαδή δεν το βλέπω σαν απλά να ευχαριστηθεί εκείνος,δεν μπορώ να τελειώσω.Ξέρετε τι παίζει να φταίει;
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #144455 από Alex_a στις 11 Ιανουαρίου 2020, 3:13πμ

Alex_a

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 10/12/2019
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Είναι αρχή ακόμα, θέλει χρόνο (να μάθει ο ένας τον αλλο).
Καλό είναι να μιλάτε η να κατευθύνεις το αγόρι σου εκεί που σου αρέσει.
Πιο πρακτικά, πολλά προκαταρκτικά,το ιδανικό είναι να ασχοληθεί με τη γλώσσα του παντού....στήθος,ρώγες, κλειτορίδα...και όπου αλλού σου αρέσει. Μετά βρες μια στάση που σε ερεθίζει πιο πολλή και πολύ βασικό όταν είναι μέσα σου κοίτα να ερεθίζεται η κλειτορίδα... πήγαινε το χέρι του εκεί.
Πολλές γυναίκες τελειώνουν μόνο αν ερεθιστεί και η κλειτορίδα.
Πάντως 2 φορές είναι λίγες.
Αποδεκτή αν σε κάλυψα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144456 από Alex_a στις 11 Ιανουαρίου 2020, 3:31πμ

Alex_a

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 10/12/2019
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
Θα σου πρότεινα να πάρετε ένα cock ring, είναι δαχτυλίδι που φοριέται στο πεις και έχει δύο χρήσεις. 1ο σφίγγει το πέος οπότε το πέος μένει καυλωμένο και μετά που χύνει αλλά το βασικό είναι ότι έχει δόνηση και είναι φτιαγμένο να ερεθίζει τη κλειτοριδα.
ΥΓ είναι και μικρό και κρύβεται εύκολα.
Google it ....
Περιμένω ενημέρωση (πως πάτε)....και αποδεκτή
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login