Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ftou στα μούτρα σου.
Τετάρτη, 24 Απριλίου

Σεχ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144543 από Yolo201 στις 27 Ιανουαρίου 2020, 4:47πμ

Yolo201

Εικονίδιο
μέλος από: 27/1/2020
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Πως να κρατάω περισσότερο?,μου εχει τύχη να τελειώσω στην πίπα και να μην μου ξανασηκωνεται οτι και να κανει η άλλη,βοήθεια
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #144544 από Alex_a στις 27 Ιανουαρίου 2020, 12:00μμ

Alex_a

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 10/12/2019
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Για αρχή δοκίμασε 2 πράγματα.
1ο προφυλακτικά για να αργείς να τελειώσεις και (με επιβράδυνση) 2ο πρέπει να γυμνάζεις τους μύες, είναι οι μύες που ενεργοποιείς όταν σταματάς το κατούρημα (ασκήσεις kegel), google it δεν θυμάμαι πως τους λένε αλλά υπαρχει μια σειρά ασκησεων.
Από εκεί και πέρα υπομονή ,όσο μεγαλώνεις τόσο θα βελτιώνεται απλά πρέπει να κάνεις συχνά σεξ...όχι μια στο τόσο.
Κάτι που έκανα εγώ και νομίζω ότι βοήθησε,είχα το κεφαλάκι έξω (το πετσακι πίσω) συνέχεια και μέσα στο εσώρουχο για να γίνει λιγότερο ευαίσθητο.
Κάποτε και εγώ είχα το ίδιο θέμα και τώρα τις πιο πολλές φορές τελειώνω αφού τελειώσει η γυναίκα και είναι πολύ χαρούμενη.
Ηλικία σου?
Αποδεκτή αν σε κάλυψα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144547 από Yolo201 στις 28 Ιανουαρίου 2020, 2:42μμ

Yolo201

Εικονίδιο
μέλος από: 27/1/2020
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Alex_a@27 Ιανουαρίου 2020)
Για αρχή δοκίμασε 2 πράγματα.
1ο προφυλακτικά για να αργείς να τελειώσεις και (με επιβράδυνση) 2ο πρέπει να γυμνάζεις τους μύες, είναι οι μύες που ενεργοποιείς όταν σταματάς το κατούρημα (ασκήσεις kegel), google it δεν θυμάμαι πως τους λένε αλλά υπαρχει μια σειρά ασκησεων.
Από εκεί και πέρα υπομονή ,όσο μεγαλώνεις τόσο θα βελτιώνεται απλά πρέπει να κάνεις συχνά σεξ...όχι μια στο τόσο.
Κάτι που έκανα εγώ και νομίζω ότι βοήθησε,είχα το κεφαλάκι έξω (το πετσακι πίσω) συνέχεια και μέσα στο εσώρουχο για να γίνει λιγότερο ευαίσθητο.
Κάποτε και εγώ είχα το ίδιο θέμα και τώρα τις πιο πολλές φορές τελειώνω αφού τελειώσει η γυναίκα και είναι πολύ χαρούμενη.
Ηλικία σου?
Αποδεκτή αν σε κάλυψα.

Ειμαι 18,θα δοκιμάσω αυτα που μου ειπες και Ευχαριστώ
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login