Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Τα λεφτά είναι σαν το σεξ. Δε σκέφτεσαι τίποτα άλλο αν δεν έχεις και σκέφτεσαι όλα τ' άλλα αν έχεις.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Καθυστέρηση-Εγκυμοσύνη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144553 από Maria00 στις 31 Ιανουαρίου 2020, 9:55πμ

Maria00

μέλος από: 31/1/2020
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Κορίτσια καλησπέρα, είμαι στη Τρίτη ημέρα καθυστέρησης(όπως λεει η εφαρμογή στο κινητό μου).. το αγόρι μου δεν είχε εκδπερματώσει απλά είχε πραγματοποιηθεί και νωρίτερα βέβαια με είχε ενημερώσει ότι καθαρίστηκε, έγινε μέρα που δεν ήταν γόνιμες ημέρες και εγώ είμαι με καθυστέρηση κ πρησμένο στήθος. Δεν ξερω τι να κάνω και τι να υποθέσω;
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #144674 από HermioneGranger στις 02 Μαρτίου 2020, 10:43πμ

HermioneGranger

Εικονίδιο
μέλος από: 26/2/2020
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φιλενάδα! Το καλύτερο που μπορείς να κάνεις είναι ένα τεστ εγκυμοσύνης, αιματολογικές εξετάσεις εαν το τεστ βγει θετικό και επιλέγεις τι θα κάνεις. Μην πανικοβληθεις, πάρε σοβαρές αποφάσεις εαν είσαι έγκυος. Εαν είσαι ανήλικη μίλα στη μητέρα σου όσο δύσκολο κι αν είναι, Αλλιώς σε μια καρδιακή φιλη. Σου ευχομαι τα καλύτερα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144683 από Akis2000 στις 04 Μαρτίου 2020, 5:20πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Εγώ θα έλεγα σε πρώτη φάση να προσπαθήσεις να ηρεμήσεις. Ότι ήταν να γίνει να ξέρεις ότι έγινε ήδη, αυτό μόνο να σκεφτείς για την ώρα. Ωστόσο έτσι όπως το παρουσιάζεις πολύ δύσκολα να έχει συμβεί κάτι και η καθυστέρηση και το πρήξιμο δεν αποκλείεται να έχει να κάνει με το στρες το οποίο βιώνεις. Σε πολλές περιπτώσεις έχει αποδειχθεί εδώ μέσα ότι οφειλόταν σε αυτό καθώς επηρεάζει τον κύκλο. Αφού ηρεμήσεις κάνε ένα τεστ όπως είπε και η φίλη παραπάνω προκειμένου να ηρεμήσεις μία ώρα γρηγορότερα. Ελπίζω να πάνε όλα καλά!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144691 από Answer στις 05 Μαρτίου 2020, 1:11μμ

Answer

Εικονίδιο
μέλος από: 5/3/2020
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Υπάρχει περίπτωση απλα να μην έχεις σταθερό κύκλο το πρησμένο στήθος συμβαίνει συνήθως πριν την περίοδο. Αφού δεν εκσπερματωσε στον κόλπο σου δεν νομίζω να είσαι έγκυος , βέβαια υπαρχει ναι μικρή περίπτωση να μεινεις έγκυος και από προσπερματικα υγρά. Ακόμη να ξέρεις ότι η μόνη περίοδος της ζωής σου από εδώ και πέρα που δεν θα είναι γόνιμη ειναι η περιοδος σου και μετά την κλιμακτηριο... Κάνε αποδεκτή αν σε κάλυψα.. γνώμη μου περίμενε τεσσερις μέρες και αν δεν σου έρθει περίοδος κάνε τεστ εγκυμοσύνης ... Και πάντα προφυλάξεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login