Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όποιος πίνει πολλά νερά, αυτά παθαίνει! ©kataouras,irc.ftou.gr
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Έχετε πιάσει;

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144575 από Black.Spider στις 07 Φεβρουαρίου 2020, 1:05μμ

Black.Spider

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/2/2020
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Γειά σας παιδιά,
Η ερώτηση μου είναι ίσως λίγο περίεργη και αφορά κυρίως άντρες και θέλω να μου απαντήσει κάποιος που του έχει συμβεί.
Λοιπόν, έχετε πιάσει ποτέ κάποιον άντρα της οικογένειας σας ( τον πατέρα σας ή τον θείος σας κτλ.) να βλέπει τσόντες ή να αυνανίζεται; Και αν ναι, τι κάνατε;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Θα κάνω αποδεκτή σε όποιον έχει την καλύτερη εμπειρία.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144581 από Stayros15 στις 08 Φεβρουαρίου 2020, 9:13πμ

Stayros15

Εικονίδιο
μέλος από: 3/12/2019
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Tecnology
Να σε ρωτήσω με τον πατέρα σου το έχετε ξανά κάνει αυτό ; Θες να μου πεις μερικα πράγματα γιατί με ενδιαφέρουν κάτι τέτοια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144584 από kamos21111 στις 09 Φεβρουαρίου 2020, 3:32πμ

kamos21111

μέλος από: 16/1/2017
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Δεν το έπιασα ποτέ τον πατέρα μου, του είχα κλέψει μια τσόντα και την αντέγραψα στο πσ μου δεν το κατάλαβε ποτέ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144589 από Black.Spider στις 09 Φεβρουαρίου 2020, 6:05μμ

Black.Spider

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/2/2020
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Κάποιος άλλος;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144602 από Black.Spider στις 11 Φεβρουαρίου 2020, 4:14μμ

Black.Spider

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/2/2020
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Κανένας;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144627 από Black.Spider στις 18 Φεβρουαρίου 2020, 6:49μμ

Black.Spider

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/2/2020
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Όποιος δώσει σωστή και αληθινή απάντηση θα έχει αποδεκτή.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #144633 από lida στις 19 Φεβρουαρίου 2020, 11:47πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν εχω πιασει ποτε καποιον αλλον αλλα με εχει πιασει μια φορα όταν ημουνα 13 η μητερα μου γυμνη στο κρεβατι να αυνανίζομαι. Γελασε και βγηκε από το δωματιο κλεινοντας και την πορτα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144635 από mariabalanti στις 20 Φεβρουαρίου 2020, 5:24μμ

mariabalanti

Εικονίδιο
μέλος από: 15/6/2019
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
Αν και κορίτσι και έχω δεί κ με έχουν δεί. Εχω δεί ξάδερφό που ηταν κα@@@@ χωρίς να με καταλάβει. Αλλα η αμήχανη στιγμή ηταν όταν είδα τ μπαμπά μ ηταν κ η τελευταία φορά που τ είδα κ με είδε γυμνή. Βασικά με είχαν δεί και άλλες φορές η γονείς μ γυμνή όπως τους είχα δει καί εγώ, αλλά εκείνη τ μέρα έτυχε να είμαι ερεθισμένη κσι εγώ. Αποδεχτή αν σε κάλυψα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144637 από lida στις 21 Φεβρουαρίου 2020, 9:07πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Να δω αλλους ή να με δουν γυμνη δεν είναι κατι. Από μωρο πηγαινα με τους γονεις μου σε παραλιες γυμνιστων. Και τωρα πολλες φορες βλεπω γυμνους τους γονεις μου αλλα και αλλους και με βλέπουν και αυτοι γυμνη. Στην οικογενεια μου εχουμε ξεπερασει τετοιες ντροπες και δεν ντρεπομαστε για τα σωματα μας. Το ερωτημα στο θεμα είναι αν εχουμε πιασει αλλους ή μας πιασανε όχι απλα γυμνους αλλα σε σεξουαλικη δραση. Εγραψα πριν ότι καποτε με επιασε η μανα μου να αυνανίζομαι. Δεν εχω πιασει ποτε τους γονεις μου να κανουν κατι απλα καποιες φορες ακουω διαφορα. Αδερφια δεν εχω. Με ξαδέρφια και θειους θειες εχουμε κανει γυμνισμο. Είναι λαθος πολλοι που βλεπουν το γυμνισμο σεξουαλικα. Αν κανουν γυμνισμο θα δουν ότι σε 10 λεπτα θα τους φαινεται απολυτα φυσιολατρικο και όχι σεξουαλικο. Πάντως εχω κανει και κατι άλλο διφορετικο μερικες φορες. Με ένα άλλο ζευγαρι καναμε σεξ σε διπλανα κρεβατια και βλέπαμε κάθε ζευγαρι το άλλο. Όχι   δεν καναμε αλλαγες αλλα κάθε ζευγαρι μονο του και απλα βλεπόμασταν. Αυτή ομολογω ηταν πολύ διεγερτικη φαση. Χαχαχαχαχα!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144892 από Nickgeo_3 στις 18 Απριλίου 2020, 3:17πμ

Nickgeo_3

Εικονίδιο
μέλος από: 18/4/2020
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Πριν κάνα 3 και χρόνια όταν ήμουν ακόμη γυμνασιο, έμπαινα συχνά από το προφίλ του πατέρα μου στο fb για να στέλνω ζωές στο candy crush. Εκεί που χάζευα ακούω τον ήχο των notifications και το inbox κανει pop-up. Κοιτάω και ήταν από κάποιο άσχετο account λογικά catfish.

Τσεκάρω από περιέργεια το τσατ(ξέρω άθλιο αλλά βαριόμουν πολύ) κάνω σκρολ απ να δω για τι μιλάνε και βλέπω ότι ο πατέρας μου προσπαθεί να συνεννοηθεί σε σπασμένα αγγλικά. Κάνω λίγο ακόμα και scroll στο μεσεντζερ και τι να δω.. ένα κα*λι φάτσα φορά. Αρχίζω να γελάω και να αναρωτιέμαι καλά γιατί της έστειλε μια πο*τσα?

Μέχρι να συνειδητοποιησω ότι δεν είμαι σε κάποιο shitposting server στο discord πέρασαν κάποια λεπτά. Όταν κατάλαβα τι και σε ποιον ανήκε αυτό που βλεπα στην οθόνη με διαπέρασε ένα ρίγος, άρχισα να χω ταχυπαλμια, πριν καν προλάβω να συνέλθω ακούω κλειδί στη πόρτα... από πανικό και μόνο έκλεισα τον υπολογιστή από το πολυπριζο.

Περιττό να σας πω ότι η εμπειρία γενικά ήταν και μια γροθιά στην αυτοεκτίμηση μου, μέχρι τότε πίστευα ότι σα συγγενείς σε θέμα μεγέθους θα μαστε κοντά με τον πατέρα μου αντε να ταν λίγο μεγαλύτερος αυτός λόγω ύψους, αλλά τελικά η πραγματικότητα με διέψευσε... μάλλον πήρα απτή πλευρά της μάνας μου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login