Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Ο μόνος τρόπος για να προλάβεις το τρένο είναι να χάσεις το προηγούμενο.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Fleshlight

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144644 από kosp1212 στις 22 Φεβρουαρίου 2020, 2:23μμ

kosp1212

Εικονίδιο
μέλος από: 22/2/2020
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Καλησπέρα, ενδιαφέρομαι να αγοράσω ένα fleshlight (αυνανιστήρι), έχει κανένας εδώ κάτι τέτοιο να μου πεί αν αξίζει και ποσο καλό είναι; Εδώ και καιρό φτιάχνω ένα δικό μου DIY, δηλαδή με πετσέτα γάντι και λαστιχάκια αλλα θέλω να αναβαθμιστώ. Επίσης όσοι θέλουν μπορούν να μοιραστούν πρωτότυπους τρόπους αυνανισμού με toys ή χωρίς. Ευχαριστώ
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #144655 από alliotika στις 24 Φεβρουαρίου 2020, 3:02μμ

alliotika

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 30/1/2020
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εγώ έχω fleshlight και είναι ικανοποιητικό. Προσφέρει μία διαφορετική αίσθηση απ' ό,τι να τον παίζεις με το χέρι σου. Γενικά δίνει μία αίσθηση πιο υγρή (χρησιμοποιείται με λιπαντικό) και υπό αυτή την έννοια λίγο πιο κοντά στην αίσθηση που έχει το αληθινό γαμήσι, αν και βέβαια δε συγκρίνεται. Προσωπικά αργώ να χύσω όταν τον παίζω με το fleshlight, αν και φίλοι μου που το έχουν δοκιμάσει χύνουν πιο γρήγορα, οπότε εξαρτάται από το τι σε ικανοποιεί περισσότερο.

Απ' όταν το αγόρασα το χρησιμοποιώ μία στο τόσο. Πιστεύω αν το συνηθίσεις δε θα το χρησιμοποιείς κάθε φορά, αλλά αξίζει για τις φορές που θα το χρησιμοποιήσεις. Συνήθως το μοιραζόμαστε όταν βλέπουμε τσόντες με φίλους.

Γενικά είναι κάπως ακριβό γι' αυτό που σου προσφέρει, αλλά σαν μάρκα πιστεύω ότι είναι η καλύτερη. Εναλλακτικές λύσεις για αυνανισμό μπορείς να δοκιμάσεις να χρησιμοποιήσεις λιπαντικό (όπως το Durex Play) ή κάποιο άλλο sex toy όπως τα Tenga Eggs που είναι πιο φθηνά και προσφέρουν μία διαφορετική αίσθηση και αυτά.

Ελπίζω να σε κάλυψα! Αν ναι, παρακαλώ πάτα "αποδεκτή".
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144705 από kosp1212 στις 08 Μαρτίου 2020, 3:15μμ

kosp1212

Εικονίδιο
μέλος από: 22/2/2020
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Κανένας άλλος;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #151533 από Max4 στις 17 Ιουνίου 2021, 5:23πμ

Max4

Εικονίδιο
μέλος από: 17/6/2021
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Ελα φίλος είναι πολυ καλο κ βολικό σε μέγεθος για καθαρισμό κτλ. Εγώ έχω κ κουκλα ίδιου υλικού που είναι πολυ καλη!!! Αλλά ακριβότερη κ στο καθάρισμα ποιο δύσκολη


προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login