Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Φυσικά και υπάρχει πολλή γνώση στα πανεπιστήμια. Οι πρωτοετείς φέρνουν λίγη, οι τελειόφοιτοι δεν παίρνουν πολλή κι έτσι η γνώση συσσωρεύεται.
Πέμπτη, 9 Απριλίου

Προτιμηση εσωρουχου?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144675 από Giorgos323 στις 02 Μαρτίου 2020, 2:49μμ

Giorgos323

Εικονίδιο
μέλος από: 2/3/2020
αποδεκτές απ.: 0
Γεια σας!!!
Παντα σκεφτομουν γιατι η πλεοψηφια αγοριων φοραει μποξερακι? (και οχι σλιπακι-βρακι)
1)Εσεις τι φορατε?
2)Σε πια ηλικια αλλαξατε απο πχ σλιπακι-βρακι σε μποξερακι και γιατι αν υπαρχει ιδιετερος λογος.
Αρχιζω εγω!!

1)Βρακι-σλιπακι προτιμω οτι χρωμα ή σχεδιο, εχω μποξερακια αλλα τα φοραω σπανια.
2)Μεχρι τα 11 μονο βρακι, απο 11 και μετα βρακια και μποξερακια γιατι τα προτιμουσε ο αδερφοσ μου (ηταν μεγαλυτεροσ και τα επερνε η μανα μου γιατι τα ζητησε, εγω δεν τα προτιμουσα), απο 11 μεχρι 20 και τα δυο, κατα κυριο λογο βρακια ομως, τωρα 22 μονο βρακια, εχω ομως ακομα καποια μποξερακια που δεν φοραω.
Ποτε δεν καταλαβα γιατι ολοι τετοια μανια με τα μποξερακια ρε guys, για πειτε γνωμες. Εχετε φιλους-γνωστους που φορανε ακομα βρακια?
Σορρυ για μεγαλο κειμενο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144678 από Hesperos στις 03 Μαρτίου 2020, 8:35πμ

Hesperos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/10/2019
αποδεκτές απ.: 1
ΕΓΩ ΠΡΟΤΙΜΩ ΤΑ ΣΛΙΠΑΚΙΑ, ΑΛΛΑ Η ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΦΟΡΑΩ ΜΠΟΞΕΡΑΚΙΑ, ΤΗΣ ΑΡΣΟΥΝ ΠΙΟ ΠΟΛΥ.
ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΑΛΙ ΦΟΡΕΣΑ ΣΛΙΠΑΚΙ, ΜΕ ΕΝΟΧΛΟΥΣΑΝ ΛΙΓΟ, ΕΝΙΩΘΑ ΣΑ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΓΥΜΝΟΣ ΑΠΟ ΚΑΤΩ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144681 από Stauris στις 03 Μαρτίου 2020, 12:41μμ

Stauris

Εικονίδιο
μέλος από: 2/3/2020
αποδεκτές απ.: 2
Μποξερακι φοράω από τα 15, είμαι 17
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144738 από NebulaSpirit στις 14 Μαρτίου 2020, 5:13μμ

NebulaSpirit

Εικονίδιο
μέλος από: 10/2/2016
αποδεκτές απ.: 1
Σλιπάκι και πάλι σλιπάκι. Ο μόνος τρόπος να σε βολεύει το μποξεράκι είναι να την έχεις από μικρή έως μεσαία το πολύ. Αν το μέγεθος σου είναι μεγαλύτερο του μεσαίου τότε το μποξεράκι απλά ΔΕΝ βολεύει και όποιος λέει το αντίθετο λέει ψέματα. Μόνο το σλιπάκι τον κρατάει στη θέση του και τον στηρίζει σωστά. Με το μποξεράκι απλά κρέμεται κάτω και πάει όπου να ναι με αποτέλεσμα να φαίνεται πολύ άσχημα και να φουσκώνει πολύ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login