Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δόξα στους ηττημένους. Υπάρχουν ήττες άξιες δόξας.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

διλλημα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144816 από Georgebi στις 06 Απριλίου 2020, 6:04πμ

Georgebi

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/12/2019
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Λοιπόν, μπαίνω αμέσως στο θέμα. με τον εγκλεισμό (πριν την απαγόρευση κυκλοφορίας) σκέφτηκα ότι ήταν πολύ καλή ευκαιρία να βρεθώ σε πιο προσωπικές με το αγόρι μου. Αυτός είχε κανονίσει ένα πάρτυ στο οποίο και με καλεσε. του είχα πει για το φετίχ με τα μπαλονια και κυριολεκτικά είχε ένα σπίτι γεμάτο μπαλόνια. Τελείωσε το πάρτυ λοιπον, τίποτα ενδιαφέρον. Και μείναμε οι δυο μας. Άναψε τσιγαρο και μου δώσε και μένα ένα. Αρχισε να σκαει όλα τα μπαλόνια με το τσιγάρο του και να με ρωτάει αν μαρεσει. Εκείνη την στιγμή καβλωσα αγρια.. Ήρθε στο μέρος μου και άρχισε να μου δείξει γλωσσοφιλα. Αρχικά στο στόμα και όσο πήγαινε και κατέβαινε μέχρι που έφτασε στο επίμαχο σημείο. Την έβαλε στο στόμα του και μου πήρε πίπα. Για να ανταποκριθώ και εγώ του έβαλα 3 δάκτυλα και του έκανα και την πίπα με τον καπνό που του αρέσει. Τέλος, πήγαμε στο δωμάτιο του που είχε ετοιμάσει κατάσταση πολύ ρομαντικη. Έβαλα προφυλακτικό και τον πήρα από πισω. Έχυσα στο προφυλα προφυκτικό ενώ αυτός στο στόμα μου. Δεν τελείωσε εκεί όμως. Στο μεταξύ βρέθηκα με μια κοπέλα που πριν το γνωρίσω είχε γίνει κατι. Ήταν η μόνη κοπέλα που μου άρεσε ποτέ. Όταν την είδα ένιωσα κάπως γιατι όλο αυτό είχε λήξει αδοξα. Μου είπε ότι ήθελε να ξαναγίνει κάτι μεταξύ μας και που μετάνιωσε που τελειώσαμε. Έπρεπε να πω όχι το ξέρω.Αλλα δεν μπορουσα. Δέχτηκα λοιπόν. Τα πράγματα γίναν πολύ βιαστικά αλλά ήταν υπεροχα. Πήγα σπίτι της και χωρίς υπεκφυγές. Ξεκινησαμε από φάσωμα και καταλήξαμε να της βάζω δακτυλο και αυτή να μου τον παίζει. ξέρω ότι δεν ήταν σωστό αυτό που έκανα απλά δεν μπορώ να καταλάβω τι θέλω τελικά. εσείς τι θα μου προτείνατε να κάνω; μου άρεσαν και τα δύο
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #144819 από krakras στις 06 Απριλίου 2020, 6:23μμ

krakras

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2019
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ένα τρίο δεν θα τανε κακή ιδέα χαχαχ
Ας πάμε πιο σοβαρά. Πρέπει εσύ να ξεκαθαρίσεις τι σου αρέσει περισσότερο και με ποιον από τους δύο θες να είσαι. Αλλά από την στιγμή που τα έχεις με το αγόρι σου δεν είναι σωστό να τον κερατωνεις. Αν θες να συνεχίσεις με την κοπέλα πρέπει να το ξεκαθάρισεις στο αγόρι σου ή και να χωρίσεις . Αλλά πρέπει να κάτσεις να το σκεφτείς μόνος σου και να δεις τι θες πραγματικά και μην κάνεις κάτι που αργότερα θα το μετανιώσεις. Αν περνάς καλά με το αγόρι σου και νιώθεις ευτυχισμένος πιστεύω ότι δεν υπάρχει λόγος να συνεχίσεις με την άλλη . Αλλά αν πραγματικά νιώθεις ότι σου λείπει κάτι και πιστεύεις ότι μπορείς να το βρεις σε αυτή τι να σου πω... Κάνε ότι πιστεύεις...
Το μόνο που μπορώ να σου πω με σιγουριά είναι να μην το παίζεις σε διπλό ταμπλό και μην τους κοροϊδεύεις γιατί ούτε το αγόρι σου το αξίζει ούτε η κοπέλα και ούτε σε κανεναν άνθρωπο γενικά.
ΥΓ:Έτσι όπως μου ακούγεται οπως τα περιγράφεις γενικά η κατάσταση θεωρώ ότι ορθότερο είναι να την αφήσεις γιατι με το αγόρι έχετε σχεση και μετά θα το μετανιώνεις αν λόγω 2 -3 φόρων σεξ με την κοπέλα σου διαλύσει την σχέση.(φυσικά δεν γνωρίζω λεπτομέρειες και δεν μπορώ να έχω μια σφαιρική άποψη)
Ελπίζω να σε βοήθησα έστω και λίγο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144826 από Stasko3 στις 09 Απριλίου 2020, 12:36μμ

Stasko3

μέλος από: 21/5/2019
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Είσαι γκέι η bi?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login