Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πώς να εξηγήσω το σχολείο σε μια ανώτερη διάνοια; (Elliot, E.T.)
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Χρειάζομαι την βοήθεια σας!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144893 από ELLADARA στις 18 Απριλίου 2020, 3:37μμ

ELLADARA

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 3/4/2020
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Λοιπόν αρχικά ναι ξέρω αυτό που θέλω να μάθω δεν έχει τόσο πολύ σχέση με το σεξ... λοιπόν θέλω να μάθω και θα το εκτιμούσα πολύ οποίος/α μου απαντούσε πως κανονίζεις μια φαση...να φασωσεις δηλαδή ένα κορίτσι...θέλω να μου πείτε γενικά όλη την διαδικασία η έστω μια δική σας εμπειρία....δλδ πως να της το ζητησω, τι να κάνω όταν συναντηθούμε, πρέπει να το κανω κατευθείαν η να συζητήσουμε λίγο και αν ναι τι? Γιατί από την στιγμή που θα έρθει για φάση νμζ θα είναι λίγο άκυρο να της πω κάτι άσχετο για να πιάσουμε συζήτηση και επίσης όταν τελειώσουμε τι πρέπει να κάνω φεύγω η πιάνω κουβεντουλα? Να τονίσω ότι με την κοπέλα είμαστε απλά καλοί φιλοι.

ΔΕΝ ΧΡΕΙΆΖΕΤΑΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ ΣΕ ΟΛΑ ΑΠΛΆ ΘΈΛΩ ΝΑ ΜΕ ΚΑΘΟΔΗΓΗΣΕΤΕ...ΔΕΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ...ΑΠΟΔΕΚΤΗ ΟΠΟΙΟΣ ΒΟΗΘΉΣΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΛΊΓΟ... ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ!

*Ξέρω πάνω κάτω πως να φιλάω οπότε μην επικεντρωνεστε εκεί... βέβαια οποίος θέλει να δώσει καποιο tip δεκτός
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #144894 από Fotis01 στις 18 Απριλίου 2020, 3:50μμ

Fotis01

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/8/2018
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Λοιπόν. Δεν υπάρχει κάτι στάνταρ, δηλαδή Δεν θα ανοίξεις την πόρτα και θα αρχίσεις να την φιλάς. Εκεί που θα μιλάτε θα δεις ότι σε μια φάση θα έχετε έρθει αρκετα κοντά. Εκεί θα πεις κάτι εξυπνο αναλόγως το τι κάνατε ή αν δεις ότι υπάρχει ένα eye contact ή χημεία απλώς πλησιάζεις προς το μέρος της. Για παράδειγμα με μια παίζαμε σκάκι. Καταλαβαινα ότι το θέμα πάει προς τα εκεί και την άφησα να με κάνει ρουα ματ ( δηλαδή μετά από αυτή την κίνηση θα νοικουσε) και την κάνω 《Δεν πρέπει να κερδίσω και εγώ κάτι;》μου λέει τι με λαγνειο ύφος και την φασωνω. Καλό είναι εκεί που φσσωνεστε σιγά σιγά φερτην προς τα εσένα, χουφτοσε την και μετά άσε την φύση να κάνει το θαύμα της
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144895 από ELLADARA στις 19 Απριλίου 2020, 8:22πμ

ELLADARA

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 3/4/2020
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Fotis01@18 Απριλίου 2020)
Λοιπόν. Δεν υπάρχει κάτι στάνταρ, δηλαδή Δεν θα ανοίξεις την πόρτα και θα αρχίσεις να την φιλάς. Εκεί που θα μιλάτε θα δεις ότι σε μια φάση θα έχετε έρθει αρκετα κοντά. Εκεί θα πεις κάτι εξυπνο αναλόγως το τι κάνατε ή αν δεις ότι υπάρχει ένα eye contact ή χημεία απλώς πλησιάζεις προς το μέρος της. Για παράδειγμα με μια παίζαμε σκάκι. Καταλαβαινα ότι το θέμα πάει προς τα εκεί και την άφησα να με κάνει ρουα ματ ( δηλαδή μετά από αυτή την κίνηση θα νοικουσε) και την κάνω 《Δεν πρέπει να κερδίσω και εγώ κάτι;》μου λέει τι με λαγνειο ύφος και την φασωνω. Καλό είναι εκεί που φσσω8νεστε σιγά σιγά φερτην προς τα εσένα, χουφτοσε την και μετά άσε την φύση να κάνει το θαύμα της





Και όταν πως το τελείωσες θέλω να πω περίμενες να κάνει αυτή πίσω η εσύ? Μετά δεν υπήρχε λίγο αμηχανία?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144897 από Fotis01 στις 21 Απριλίου 2020, 7:27μμ

Fotis01

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/8/2018
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
Η συγκεκριμένη φάση τελείωσε κάνοντας εγώ πίσω και λέγοντας με δικαιολογίες ότι δεν την θέλω τελικά. Αλλά γενικά χαϊδεύετε, μένετε αγκαλιά. Είναι από την φύση. Θα βγει μόνο του!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login