Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Πάντα βάζουμε πλούσιο δικηγόρο αλλά ποτέ δεν αγοράζουμε από πλούσιο έμπορο.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Βραχύς Χαλινός

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144904 από niknik7 στις 22 Απριλίου 2020, 7:13μμ

niknik7

Εικονίδιο
μέλος από: 22/4/2020
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Καλησπερα στην ομαδα.Πριν καμποσο καιρο αρχιζα να νιωθω τσουξιμο μετα την ουρηση.ετσι πηγα σε εναν ουρολογο και εφοσον εκανα καποιες εξετασεις και βγηκαν ολες καθαρες κατεληξε στο συμπερασμα οτι εχω βραχυ χαλινο και ετσι μου προτεινε να κανω την επεμβαση ρουτινας.Πραγματι λιγες μερες μετα για την ακριβεια τελη Ιανουαριου την εκανα με laser και με καποια αποροφισημα ραματα τα οποια επεσαν μετα απο 15-20μερες στο πλυσιμο.Το προβλημμα μου ειναι οτι με ενοχλει εκεινο το σημειο εχωντας μια αισθηση σαν να ναι πληγιασμενο ακομη.Οταν πηγα στο γιατρειο του στις 45μερες μετα την επεμβαση μου ηπε οτι ειναι μια χαρα και επειδη το σκεφτομαι ολη την ωρα συμβενει αυτο.Ωστοσο 3μηνες εχουν περασει ακριβως και παροτι εμφανησιακα φαινεται οντος ενταξει με ενοχλει εκεινο το σημειο αρκετες στιγμες μες την μερα.Ειχε ποτε κανεις παρομοιο θεμα;Καμια ιδεα;Η αληθειας ειναι πως οντος το σκεφτομαι πολυ συχνα αλλα να δγμιουργω εγω το πονο σε εκεινο το σημειο δε μπορω να το πιστεψω!Εγω δινω 3εκδοχες:1να θελει χρονο 2να ναι ψυχολογικπ 3να χει πειραχτει ισως κατι καταλαθος πανω στην επεμβαση
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144934 από Giannhs222_ στις 28 Απριλίου 2020, 3:08μμ

Giannhs222_

μέλος από: 28/4/2020
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
γειά σου φίλε έχω και εγώ ένα πρόβλημα δηλαδή όταν πάω να την παίξω δεν βγαίνει όλος ο βαλανος και έχω φρικάρει και έχω ανησυχηση γιατί δν θέλω να κάνω επέμβαση... (είμαι 14)απλα δεν ξέρω όταν δεν είναι σε στύση μια χαρά βγαίνει...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login