Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Διάβασα τόσα για τους κινδύνους του ποτού και του τσιγάρου, που αποφάσισα να κόψω το διάβασμα.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Strigaki

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144919 από mariabalanti στις 26 Απριλίου 2020, 11:20πμ

mariabalanti

Εικονίδιο
μέλος από: 15/6/2019
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
Κορίτσια βαζετε; σας αρέσει; έχετε βάλει και να αφήσετε επίτηδες ν φαίνεται;. Εγώ δεν κρύβω οτι το έχω κάνει ,ναι ηταν κάπως η φάση αλλά οκ μ άρεσε και το έχω κάνει και άλλες φορες. Γενικά αφήνω να φαίνεται το εσώρουχο κάποιες φορές άσχετα αν είναι στριγκ. Επίσεις Μάο αρέσει να βλέπω στα αγόρια να φαίνεται το μποξερακι. Πείτε γνώμες,στα αγόρια σας αρέσει π.χ να φαίνεται το βρακι στη κοπελα σας, να φαίνεται σε κάποια αλλη;
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #144922 από Alex_a στις 26 Απριλίου 2020, 1:46μμ

Alex_a

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 10/12/2019
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κοίτα ,το να φαίνεται το string λίγο από το παντελόνι είναι ότι πιο καύλα... Ακόμα αν φοράει ένα λεπτό παντελόνι (όχι κολλητό ) και περπατάει και κουνιούνται τα μαγουλακια είναι τέλειο. Στη κοπέλα μου μου αρέσει να ντύνεται έτσι,πχ κάποιες φορές φαίνεται η αρχή του σουτιέν ,η φοράει ενα λευκό φορεματακι και φαίνεται ο κωλος της...γενικά μου αρέσει να βλέπω άλλους άντρες να καυλώνουν για εκείνη. Επίσης είναι τέλειο να είναι σχετικά σεμνά ντυμένη και να έχει μια λεπτομέρια που κάνει τη διαφορά,ένα κορδονακι από String,μια τυραντα από το σουτιέν.
Για πες Μαρία το πιο καλό που έχεις κάνει...που έχεις καυλώσει τους άντρες
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144924 από mariabalanti στις 27 Απριλίου 2020, 3:43μμ

mariabalanti

Εικονίδιο
μέλος από: 15/6/2019
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
Είπα τ κάνω, βασικά δεν είναι ότι έχω κάνει και πολλά. Αυτό με το στριγκ που είχε γίνει μια φορά τυχαία στην τάξη, κσι μετά το έκανα κάνα δυο φορές επίτηδες. Εχω κάνει κάνει κσι πιό προκλητικά αλλά ίσως να το θέσω σε άλλο θέμα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144926 από Aporioulis στις 28 Απριλίου 2020, 8:20πμ

Aporioulis

μέλος από: 28/4/2020
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Μας ενδιαφέρει πολύ οπότε αν θες μας μας πλζ
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login