Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Το κάπνισμα βλάπτει σοβαρά τo τσιγάρο.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Self fuck

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145057 από Vkanonimity στις 17 Μαΐου 2020, 7:10μμ

Vkanonimity

Εικονίδιο
μέλος από: 13/4/2020
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Ρε παιδιά τώρα με την καραντίνα δεν μπορούσα να βγω έξω και γενικά άρχισα να τον παίζω και να ψάχνω άλλους τρόπους αυνανισμού δοκίμασα το μαξιλάρι, self suck και καθώς έψαχνα στο Internet βρήκα κάτι που ονομαζόταν self fuck να χώνεις τον πουτσο σου όσο είναι μισός μαλακια μισός σκληρός στον κωλο σου και το δοκίμασα και μου άρεσε παρά πολύ ειδικά όταν μετά από πολύ προσπάθεια έχυσα στον κωλο μου δεν ένοιωσαν ποτέ καλύτερα . Δεν είμαι gay δεν μου άρεσαν ποτέ οι άντρες .Το έχει κάνει κανείς άλλος, πως σας φάνηκε ;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #146944 από Leothess στις 16 Φεβρουαρίου 2021, 5:17μμ

Leothess

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/2/2021
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Κοίτα είναι πολύ καλή φάση και καλά κάνεις που το δοκίμασες... Όλοι μας το έχουμε δοκιμάσει δεν υπάρχει κανείς που να μην το δοκιμάσε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #146946 από CrazyBoy3000 στις 18 Φεβρουαρίου 2021, 7:32πμ

CrazyBoy3000

banned
μέλος από: 15/12/2020
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Παιδί είναι ότι καλύτερο! Εμένα μου αρέσει πολύ και με δάχτυλο ειδικά στον αυνανισμό. Επίσης αν θες προσπάθησε (αυτό μου αρέσει πολύ να κάνω κι εγώ και δεν σημαίνει ότι είσαι gay σε καμία περίπτωση) να βάλεις ένα μπουκάλι 1.5L στον κώλο σου με πολύ σάλιο μέχρι τον πάτο και μετά άρχισε να πηγαίνεις πάνω κάτω. Είναι αφάνταστη εμπειρία και πολύ ωραία. Πείτε και κανένας άλλος!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login