Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Είπα στα παιδιά μου: "Μια μέρα θα κάνετε κι εσείς δικά σας παιδιά". Ένα απ' αυτά μου είπε: "Κι εσύ".
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Αυνανισμός με προφυλακτικό

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145101 από kokki54 στις 23 Μαΐου 2020, 6:28πμ

kokki54

Εικονίδιο
μέλος από: 23/5/2020
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
παιδια καλημερα ! ηθελα να σας ρωτησω αν υπαρχει διαφορα στο μεγεθος μεταξυ των διαφορων προφυλακτικων; 
Αρχικα η πουτσα μου ειναι 15-16 εκ και κανονικη στο παχος . Ομως οταν βαζω προφυλακτικό πιστευω οτι αυτο δεν σφίγγει πολυ στην βαση της πουτσας μου καθως και μενει αρκετό που ειναι ακόμα τυλιγμένο . Σε αντιθεση με την πουτσα του κολλητου μου που ειναι πιο μεγαλη και χοντρη και το προφυλακτικο του μπαινει κανονικα και δεν κουνιεται σχεδον καθολου .

Αυτο το κατάλαβα γιατι μια φορα που ειχα βαλει ενα προφυλακτικό και πηγα να τον παιξω για να δω πως ειναι η αίσθηση, αυτο μαζευονταν πολυ πανω δηλαδη στο κεφαλακι και θα μπορουσε να βγει πολυ ευκολα καθως σακούλιαζε μπροστα . Τοτε ημουν μαζι με τον κολλητο μου και τους παιζαμε και θυμαμαι οτι σε αυτον δεν γινοτναν ετσι

Φοβαμαι επειδη δεν εχω κανει ξανα σεξ και επειδη ειμαι bi ,το αγορι μου τωρα που θα βρεθουμε θα θελει να κανουμε πρωκτικο σεξ .
Οποτε επειδη ο πρωκτος ειναι πολυ στενος φοβαμαι μηπως με το που μπει μου μεινει μεσα .

τι λετε να κανω ;;Αρα υπαρχει καποιο πιο μικρο προφυλακτικο ;
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #145103 από Takanton1 στις 23 Μαΐου 2020, 11:34πμ

Takanton1

Εικονίδιο
μέλος από: 22/5/2020
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν πρόκειται να μείνει μέσα.
Θα πάρεις 55mm-58mm προφυλακτικό το γράφει πάνω και θα με θυμηθείς 😉
Υ.Γ. Έχουμε ίδιο μέγεθος.

Αποδεκτή αν θέλεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login