Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Σερενάτα και πάσης Ελλάδος να ούμ'
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Έχυσε αμέσως

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145110 από Maria992 στις 29 Μαΐου 2020, 5:41πμ

Maria992

μέλος από: 29/5/2020
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Με τον συγκεκριμένο είχα κόλλημα τόσο καιρό. Σε φάση τον σκεφτόμουν και γινομουν μούσκεμα. Και έρχεται επιτέλους η στιγμή που βρισκόμαστε. Εγώ να έχω καύλωσει φουλ από την στιγμή που μπήκα στο αυτοκίνητο. Μου βάζει δάχτυλο και έχω αρχίσει να καυλώνω όλο και περισσότερο και με το που μπαίνει...χυνει. Έχυσε κυριολεκτικά μέσα σε κάτι δευτερόλεπτα. Δεν υπερβάλλω καθόλου. Εννοείται πως ξενέρωσα τελείως. Μετα από αυτό μαζεύτηκε και ξεκίνησε να λέει ότι έγινε ρεζίλι. Εγώ του είπα ότι δεν υπάρχει πρόβλημα αλλά δεν φαίνεται να τον έκανε να νιώσει καλύτερα. Γιατί πιστεύετε ότι έγινε αυτό; Να σημειώσω ότι δεν ήταν η πρώτη του φορά η κάτι τέτοιο και ότι έχει εμπειρίες γενικα. Αυτος είπε ότι νιώθει κάπως πιεσμένος με την δουλειά του τώρα τελευταία.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #145113 από Akis2000 στις 30 Μαΐου 2020, 11:32πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Hahahahaha….. κλαίω. Sorry κι όλας που γελάω αλλά έχει να κάνει με το επειχείρημα του φίλου σου που τελείωσε αμέσως. Η πίεση και το στρες συνήθως μας κάνουν να μην μπορούμε να αποδώσουμε και όχι να τελειώσουμε στην στιγμή. Εφόσον λες ότι δεν ήταν η πρώτη του φορά, τότε ή που είχε πολύ καιρό να κάνει σεξ, ή που σε γουστάρει πολύ περισσότερο από σένα, ή δεν αποκλείεται να συμβαίνουν και τα δύο μαζί κρίνοντας από τον πολύ σύντομο χρόνο που έκανε να τελειώσει. Δεν μπορώ να καταλάβω, γιατί οι άντρες (ή και οι γυναίκες) το βλέπουν ως ταμπού να λένε ότι «με καύλωσες τόσο που τελείωσα στη στιγμή»; Ίσα-ίσα, κανονικά θα έπρεπε να νιώθουν υπέροχα και για τους ίδιους αλλά και για τον παρτενέρ τους. Πάντα μιλάμε για εφόσον υπάρχει κάτι παραπάνω στο μυαλό και όχι απλά μία ξεπέτα. Εμένα έχει τύχει κοπέλα να μου πει όταν την ρώτησα εάν τελείωσε, πως τον πρώτο οργασμό τον ένιωσε πριν καν πέσει στο κρεβάτι. Αυτή δεν είχε πρόβλημα να μου το πει και εγώ σίγουρα δεν είχα πρόβλημα να το ακούσω. Αντίθετα, μου το είπε θέλοντας να μου δώσει να καταλάβω πόσο πολύ το γούσταρε και εμένα μου άρεσε πάρα πολύ. Εντάξει, αν αυτό συνεχιστεί και στο μέλλον μετά που θα έχει φύγει ο αρχικός πρωτόγνωρος μεταξύ σας ενθουσιασμός τότε ναι όντως μπορεί να υπάρχει κάποιο θεματάκι. Ωστόσο εφόσον σε ενδιαφέρει εσένα τόσο ο συγκεκριμένος και κρίνεις πως αξίζει, συνέχισε να τον ενθαρρύνεις και αν το θέμα είναι ψυχολογικό στην πορεία πιστεύω ότι θα φτάσετε στο σημείο να το ευχαριστιέστε όπως το φαντάζεστε!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145114 από Maria992 στις 30 Μαΐου 2020, 11:54πμ

Maria992

μέλος από: 29/5/2020
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστώ για την απάντηση σου. Από ότι ξέρω δεν είχε καιρό να κάνει σεξ (εκτός αν δεν μου είπε την αλήθεια). Και εγώ πάντως δεν πιστεύω ότι τελείωσε αμέσως για αυτόν τον λόγο. Δεν σκέφτηκα ότι υπάρχει περίπτωση να έγινε επειδή γουστάρε πολύ η κάτι τέτοιο. Συμβαίνει όντως γενικά αυτό; Μιλάμε για δευτερόλεπτα. Εκείνη την στιγμή η αλήθεια είναι πως απογοητεύτηκα κάπως αλλά εντάξει δεν το έδειξα. Αυτός ένιωθε άβολα και επειδή ήξερε ότι κάτι έπαιζε και με κάποιον άλλον τώρα τελευταία μπήκε σε μια διαδικασία σύγκρισης ( για το μέγεθος κυριως).
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145121 από lion13 στις 01 Ιουνίου 2020, 7:30πμ

lion13

μέλος από: 26/2/2020
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
ηλικιες?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145122 από Maria992 στις 01 Ιουνίου 2020, 7:44πμ

Maria992

μέλος από: 29/5/2020
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
20 εγώ και 25 αυτός
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145127 από chris88 στις 03 Ιουνίου 2020, 4:51πμ

chris88

Εικονίδιο
μέλος από: 26/1/2019
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Και μια ώρα πριν να είχε κάνει σεξ πάλι θα έχυνε γρήγορα εάν ήταν τέρμα καυλωμένος με την πάρτη σου. Μην ξεχνάμε ότι μεγάλο ρόλο στο σεξ παίζει κι ο εγκέφαλος και μπορεί να σε κάνει να τελειώσεις χωρίς καν να σε αγγίξει ο/η άλλος/άλλη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145132 από Maria992 στις 03 Ιουνίου 2020, 12:48μμ

Maria992

μέλος από: 29/5/2020
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Αν όντως αυτός ήταν ο λόγος τοτε γιατί να μην το πει απλά και να αρχίσει να λέει άλλες δικαιολογίες όμως;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login