Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τη στιγμή ακριβώς που σκέφτεσαι ότι η ζωή είναι πουτάνα, πετάγεται κι ο νταβατζής.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Βοηθειααα παρακαλω

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145280 από nicetinkebell στις 09 Ιουλίου 2020, 4:47πμ

nicetinkebell

Εικονίδιο
μέλος από: 9/7/2020
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Λοιπόν έγραψα ένα άρθρο πριν αλλά ΔΝΕ ξερω πως σκατα δουευει αυτό το προγραμμα. Ενιγουει είμαι με ένα παιδί κοντά στους τρεις μήνες και αυτός έχει προχωρήσει αλλά εγώ όχι. Ηλικία; 17. Απλά επειδή είναι πολυ ντροπαλος( δεν ξερω αν είναι γενικα η του το βγάζω) θέλω να κάνω την πρώτη κίνηση και να τον χαϊδέψω πάνω από το μποξεράκι. Ξαναμενη; Μπορεί ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ απλά ΔΝΕ έχω ιδεα πως να το κάνω αυτό. Γενικότερα την διαδικασία. Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος έμπειρος παρακαλώ; Περιμεεενω
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #145282 από Akis2000 στις 09 Ιουλίου 2020, 7:37πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καταρχάς θα σε συμβούλευα να αποφεύγεις τις διπλές αναρτήσεις με το ίδιο θέμα καθώς κινδυνεύεις να φας παρατήρηση από την διαχείριση (ανέβασες το ίδιο λίγα λεπτά πριν το πρώτο και στη κατηγορία «Κλημεντίνη»). Τώρα όσον αφορά τον προβληματισμό σου είναι λίγο περίεργο να λες ότι αυτός έχει προχωρήσει σε σχέση με σένα και παρόλα αυτά να είναι αυτός ο οποίος δείχνει κάποια ντροπαλότητα. Ωστόσο παίζει να γουστάρει πάρα πολύ μαζί σου και εδώ ερχόμαστε στην απορία σου μήπως του το βγάζεις εσύ) και για αυτό να αντιδράει έτσι. Το να κάνεις εσύ τώρα κίνηση πρώτη δεν ξέρουμε το αγόρι σου για να σου πούμε πως θα αντιδρούσε. Υπάρχουν κάποιοι που θα τους άρεσε (εγώ δεν είχα ποτέ θέμα στις κοπέλες που έπαιρναν πρωτοβουλία), υπάρχουν όμως και άλλοι που μπορεί να κομπλάρανε σε μία τέτοια κίνηση από το κορίτσι τους. Θα έλεγα σε πρώτη φάση να προσπαθούσες να τον ανάψεις με διάφορους τρόπους, όπως να του μιλάς πολύ κοντά, και στην καλύτερη των περιπτώσεων να δοκιμάσεις να οδηγήσεις το χέρι του με τρόπο σε κάποια σημεία του σώματός στου που από μόνος του δεν θα είχε το θάρρος να το κάνει. Το επίμαχο σημείο του δεν είναι απαραίτητο να το αρπάξεις στα ίσια, μπορείς αν θέλεις να τριφτείς με διάφορα σημεία του σώματός σου. Ελπίζω να βοήθησα κάπως. Καλή επιτυχία!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145293 από nicetinkebell στις 10 Ιουλίου 2020, 12:38μμ

nicetinkebell

Εικονίδιο
μέλος από: 9/7/2020
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Αχ να σαι καλα θα ευχόμουν να το είχα διαβάσει λίγο νωρίτερα όμως.. με λίγα λόγια έπραξα όπως νομιζα. Πιστεύω ότι και εγω επειδή είμαι πολυ αουτ γκοινκ άνθρωπος μάλλον θα φταίω όσον αφορά την ντροπή. Εύχομαι να με γουστάρει όσο λες!! Δηλαδή το δείχνει αλλά δεν μπορώ να το πιστέψω τελειως κιόλας (είναι όλα πολυ καλα για να είναι αληθινά). Χθες είχαμε ένα παρτυ και με τα πολλά τρίφτηκα λίγο πάνω του ( το ποτό βοηθάει). Ήθελα να τολμισω περισσότερα γιατί εβλεπα ότι πάει αλλά δεν ξερω πως.. (αν θα μπορούσες να με βοηθήσεις που εισαι κι αγορι). Απλά με ρώτησε το εξής (πιο μετά όταν έφτασα σπίτι) : πιστεύεις να χαθεί η αγάπη αν κάνουμε σεξ; Προβληματιζοοομαι.. με θέλει η όχι;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145294 από Akis2000 στις 10 Ιουλίου 2020, 3:29μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Τι είσαι; «άουτ γκόινκ»;;; hahahahahahaha…….. Any way, ξεκινώντας από αυτό το τελευταίο που είπε πάντως δείχνει αρκετά συναισθηματικός τύπος και σύμφωνα με τις όλες ενδείξεις δείχνει να είναι και εντάξει άτομο και να σε γουστάρει. Νομίζω ότι χτύπησες λαυράκι, αρκεί να το εκτιμήσεις και εσύ η ίδια το ίδιο και να δημιουργήσετε μία πολύ όμορφη σχέση (γιατί βλέπω ότι και εσύ είσαι κάργα full in love with him). Όσον αφορά τώρα την βοήθεια που ζητάς λόγω φύλου που λες τι να πω… σίγουρα ένας πολυσύχναστος χώρος (βλέπε πάρτι) δεν βοηθάει στο όλο κλήμα δεδομένου ότι όπως λες είναι και λίγο ντροπαλός. Σε κάποιο πιο prive χώρο ίσως ένιωθε πιο άνετα και να μπορούσε να εκδηλωθεί σε κάποιο μεγαλύτερο βαθμό τουλάχιστον και εκεί να προχωρήσουν με την δική σου παρότρυνση τα πράγματα. Θα έλεγα να μην βιαστείς και να απολαύσεις τις στιγμές μαζί του όπως σου έρχονται, από την άλλη όμως και οι τρεις μήνες μαζί του που λες ε είναι αρκετοί, θα συμφωνήσω. Αν όχι για σεξ, αλλά σίγουρα για κάτι παραπάνω από απλά φιλάκια και τριψίματα. ;) Για περισσότερη ανάλυση και ανταλλαγή απόψεων επί του θέματος ίσως βοηθούσε και κάποια στιγμή το τσατ, που και που μπαίνω και μπορεί σαν με πετύχεις. Και πάλι καλή επιτυχία μαζί του! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145305 από nicetinkebell στις 13 Ιουλίου 2020, 4:53πμ

nicetinkebell

Εικονίδιο
μέλος από: 9/7/2020
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
ΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ τέλεια. Δεν μπορείς να φανταστείς τι έγινε. :) λοιπόν ευτυχώς η δυστυχως είμαι το συνηθισμένο 17χρονο που κάθε μέρα πάει σε παρτυ και μπεκροπρινει περίπτεροκρασα μέχρι το ξημέρωμα. Καν ένιουαν ριλέιτ; Που λες χθες είχε ένα φοβερό παρτάκι καμία 100αρια άτομα και είχα πει εγώ να ρθει ο δικός μου. Με τα πολλά ενώ μου είχε πει όχι εμφανίζετε ένας που είχα κάνει μια φορά κάτι μαζί του σε ένα παιχνίδι. Ε δεν θα ήπια; Δεν θα εγινα παπί; Στην τελική κάναμε κάτι και εγώ δίχως να το σκεφτώ του το είπα. Νομίζω έπρεπε να το κάνω. Τώρα θα κλείναμε 3 μήνες αλλά ΔΝΕ το βλέπω. Μου είπε ότι δεν θέλει να τον ξαναενοχλησω και ότι είχε όνειρα για εμάς. Δεν λέω ότι δεν φταιω. Αλλά δεν πηδηχτηκα και μαζί του:/ Τον αγαπάω παρά πολυ πραγματικά ταιριάζουμε. Τι μπορώ να κάνω; Φεύγει διακοπές σε 3 μέρες.. σκέφτομαι να πάω κάτω από το σπίτι του και να περιμένω απλά στέλνοντας του ένα μυνημα του τύπου ^ειμαι κατω^ αλλά ....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145307 από Akis2000 στις 13 Ιουλίου 2020, 10:15πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Hahahahha….. έτσι είναι λοιπόν τα σημερινά συνηθισμένα 17χρονα; Κρίμα τότε που γεννήθηκα λίγο νωρίτερα :P Κάτσε όμως γιατί δεν κατάλαβα κάτι στην όλη περιγραφή του συμβάντος. Αν κατάλαβα καλά, το αγόρι σου τελικά ήρθε στο πάρτι και εκεί εμφανίστηκε κάποιος που στο παρελθόν είχατε κάνει ένα απλό παιχνίδι και του το ανέφερες; Ή τελικά δεν ήρθε το αγόρι σου στο πάρτι και εμφανίστηκε κάποιος από το παρελθόν και κάνατε φάση λόγω πιοτού; Αν ισχύει το 1ο είναι παράλογο να σου έκανε μούτρα για κάτι που έγινε πριν τα φτιάξετε, αν ισχύει το 2ο τότε τι να πω. Εντάξει, εσύ έκανες το σωστό και μπράβο σου, ωστόσο το αγόρι σου θα έδειχνε πολύ αδύναμος στο να σε συγχωρούσε και να προχωρούσε χωρίς να έχει συμβεί κάτι μόνο και μόνο επειδή είχες το θάρρος να του το πεις. (αχ για αυτό σου λέω το chat δίνει πόντους πάνω στην άμεση συνεννόηση και όχι τίποτα άλλο, αλλά θα σου τελειώσουν και τα μηνύματα) αλλά τέσπα… στο θέμα μας. Όπως και να έχει το πράγμα, νομίζω ότι έχετε κάθε δικαίωμα λόγω ηλικίας να λέτε βαριές κουβέντες όπως «τον αγαπάω» ή «είχε όνειρα για εσάς» όμως να ξέρεις ότι είστε ακόμα στην αρχή των σχέσεων. Από τα ζευγάρια σε αυτή την ηλικία που μιλάνε για παντοτινή αγάπη και όνειρα, το 94,32% χώρισαν και το μόνο που τους έμειναν είναι αναμνήσεις (ευχάριστες ή δυσάρεστες). Πίστεψέ με, όπως και να έρθουν τα πράγματα, σε μερικά χρόνια θα τον θυμάσαι και θα γελάς, όχι με αυτόν, αλλά με τον εαυτό σου και το τι έλεγες και πίστευες στην ηλικία των 17. Οπότε δεν θέλω να είμαι αυτός που θα σου πω πάνε ή μην πας κάτω από το σπίτι του, δεν ξέρω τι αποτέλεσμα θα φέρει γιατί δεν ξέρω τον χαρακτήρα του αγοριού (;) σου. Κάνε ότι σου πει η καρδούλα σου και ελπίζω να πάνε τα πράγματα όπως πραγματικά εύχεσαι :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login