Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το Linux είναι φιλικό προς τον χρήστη. Δεν είναι φιλικό σ' αυτόν που αγνοεί και στον ηλίθιο.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Πόνος κατά το σεξ και μετά πρήξιμο .

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145297 από Frozenwarrior στις 11 Ιουλίου 2020, 7:04πμ

Frozenwarrior

Εικονίδιο
μέλος από: 11/7/2020
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπέρα

Δεν ξέρω αν είναι ενεργό σαν φόρουμ , ελπίζω να είναι .!

Έχω ένα θέμα και αν ξέρει κάποιος ξέρει και μπορεί ας μου πει τι μπορώ να κάνω .

Τα τελευταία 5 χρόνια κατά την διάρκεια του σεξ πονάω όταν βάζω το πέος, ειδικά όταν γίνομαι ποιο γρήγορος ή ποιο ας το πω βίαιος στην διείσδυση.
Τώρα μέρα το σεξ παρατηρώ ένα πρήξιμο και πονάω αρκετά το οποίο κρατάει 2-3 ημέρες, σε αυτές τις ημέρες δεν κάνουμε κουβέντα για σεξ.
Πριν την στύση ο βάλανος βγαίνει από το δέρμα αλλά κατά την στύση ο βάλανος δεν μπορεί να βγει έξω και κατά την διάρκεια της πράξης που τραβιέται μου δημιουργεί και πόνο .

Πριν 2 χρόνια πήγα σε μια κλινική και ενώ είπα ότι θέλω να κάνω περιτομή, όταν με είδε ο ουρολόγος μου είπε δεν χρειάζεται κι απλά θα μου κάνει μια επέμβαση για βραχύ χαλινό, μη γνωρίζοντας είπα οκ. Αλλά συνεχίζω να αντιμετωπίζω το ίδιο θέμα.
Αν υπάρχει κάποιος που να γνωρίζει ας μου πει τι μπορώ να κάνω .
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #145319 από chronus στις 14 Ιουλίου 2020, 6:07μμ

chronus

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2016
μηνύματα: 48 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Προφανώς το πρόβλημα δεν λύθηκε με την επέμβαση για βραχύ χαλινό. Πρέπει οπωσδήποτε και άμεσα να πας πάλι σε ουρολόγο. Διάλεξε έναν άλλο αυτή τη φορά. Πήγαινε στο γιατρό και μην το αφήσεις, γιατί μπορεί να γίνει χειρότερο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login