Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Κλασσικά εικονογραφημένα, Μπαγκς Μπάννυ, Ποπάυ, Ροζ Πάνθηρας.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Πιθανότητα εγκυμοσύνης?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145405 από Fotini2002 στις 10 Αυγούστου 2020, 2:03μμ

Fotini2002

Εικονίδιο
μέλος από: 10/8/2020
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Καλησπέρα σας, ειμαι 17 χρόνων με σταθερό κύκλο στις 28 ημερες. Σημερα που ειναι η 23 μερα του κυκλου μου ηρθα σε επαφή με το αγόρι μου για λίγη ωρα (5λεπτα) χωρίς Προφύλαξη χωρίς να τελειώσει, στην συνέχεια βαλαμε προφυλακτικο και τελείωσε μεσα σε αυτο. Υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης; Να τονίσω οτι δεν υπήρξε καμια επαφή στις γόνιμες μέρες καθώς ποτέ εσωτερική εξπερματωση.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #145413 από Ververigos στις 11 Αυγούστου 2020, 3:40μμ

Ververigos

Εικονίδιο
μέλος από: 9/8/2020
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Λογικά δε θα έχεις κάτι. Αλλά πάντα προφυλαξεις μα πάντα. Λίγο ίσον καθόλου. Η προφυλαξη δεν είναι μόνο για εγκυμοσύνη αλλά και για θέματα μολυνσεων κλπ τα οποία ένα αγόρι μπορεί να μη γνωρίζει ότι έχει και να τα μεταφέρει όπως και το ανάποδο.

Πάντα προφυλακτικά λοιπόν, και οι χαζομάρες δε μου σηκώνεται κλπ ή δε σε νιώθω δε παίζουν είναι απλά δικαιολογίες. Όλα τα πεη με λίγο χαιδευω σηκωνονται, μην λέμε ότι θέλουμε. Προστατεύεις και εσένα και τον άλλον.
Ελπίζω να βοήθησα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145414 από Fotini2002 στις 11 Αυγούστου 2020, 5:33μμ

Fotini2002

Εικονίδιο
μέλος από: 10/8/2020
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστώ πολύ, και θα εφαρμόσω περισσότερο τα μέτρα προφύλαξης και αντισύλληψης! :D
Υ.Γ. Ευχαριστώ για τον χρόνο σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login