Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
H φιλοδοξία είναι το τελευταίο καταφύγιο της αποτυχίας. (Oscar Wilde)
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Βοήθεια με σχέση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145424 από Rhcp στις 13 Αυγούστου 2020, 8:59πμ

Rhcp

Εικονίδιο
μέλος από: 17/12/2019
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Καλησπέρα , είμαι 19 και τα έχω με μια κοπέλα δύο χρόνια μεγαλύτερη. Στο σχολείο την ήθελαν σχεδόν όλοι. Είναι πολύ όμορφη έχει τέλειο κώλο και αρκετά μεγάλα βυζιά. Τα έχουμε 7 μήνες και έχει φουλ κόλλημα μαζί μου. Το ένα μου θέμα είναι αυτό. Μου αρέσει από την μια το ότι με θέλει τόσο πολύ αλλά από την άλλη με εκνευρίζει γτ πχ βγαίνω με φίλους και με περνάει συνέχεια τηλ. Όχι γτ ζηλεύει απλά θέλει να μιλήσουμε. Η είμαι σπίτι και στέλνει συνέχεια μνμτ κτλ αλλά δεν μπορώ να μιλάω όλη μέρα από μνμτ είναι εκνευριστηκο. Δεύτερον, αυτή τώρα λείπει και μου ειπε όταν γυρίσει να βρεθούμε και να κάνουμε σεξ χωρίς καπότα. Εγώ από την μια θέλω υπερβολικά πολύ αλλά από την άλλη φοβάμαι μην γίνει τπτ. Μου είπε θα παρει χάπι της επόμενης μέρας αλλά πάλι φοβάμαι. Το θέμα είναι ότι επειδή γενικά θέλει να βρισκόμαστε κάθε μέρα και τις προηγούμενες μέρες ήμουν με φίλους διακοπές ήταν λίγο στεναχωρημένη και άμα της πω όχι φοβάμαι μην γίνει τπτ και με χωρίσει και δεν θέλω καθόλου. Είμαστε κολλητοί περνάω τέλεια μαζί την και είναι και υπέρμουνο οπότε δύσκολα θα ξαναβρώ τόσο καλή σχέση. Τι να κάνω?
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #145433 από Ververigos στις 14 Αυγούστου 2020, 5:41μμ

Ververigos

Εικονίδιο
μέλος από: 9/8/2020
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Σε αυτή την ηλικία αυτά κάνουν, ζηλεύει κάνει ναζακια τηλέφωνα συνέχεια. Αυτά έχει το μενού. Μπορείς να τηςτο εξηγήσεις αλλά μετά από λίγο καιρό θα συμβαίνει το ίδιο.

Το θέμα είναι και τι θέλεις εσύ αλλά και αν είσαι και εσύ εντάξει μαζί της, δηλαδή μήπως την ξεχνάς και εντελώς.

Για το θέμα του προφυλακτικου, μόνο με προφυλακτικό φίλε και να έχετε και οι δύο τα κεφάλια σας ήσυχα. Δεν είναι μόνο η εγκυμοσύνη αλλά και άλλα θέματα. Το χάπι της επόμενης μέρας δεν απλά κουμπί και τέλος. Καλό είναι να μη το παίρνεις γενικά και είναι για περιπτώσεις μια φορά που έγινε κάτι καταλαθος όχι το κάνουμε κάθε τρις και λίγο και παίρνεις χάπι και τελειώνεις.

Αν σε χωρίσει. Τι να κάνεις συμβαίνουν αυτά ούτε η πρώτη σου και μοναδική θα είναι και ούτε και η τελευταία!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login