Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σε ζητάνε από το χωριό σου. Θέλουν τον τρελό τους πίσω.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Πρώτη φορά

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145451 από ChrisSPM στις 18 Αυγούστου 2020, 7:54πμ

ChrisSPM

Εικονίδιο
μέλος από: 15/8/2020
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γεια σας , είμαι 16 ετών και αύριο θα κανω 1η φορά σέξ. Εσείς εδώ οι έμπειροι να μο πείτε πώς είναι άισθηση κλπ. Στο χύσιμο κλπ έχω μια εμπειρία γιατί τραβάω μαλακία.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #145452 από Akis2000 στις 18 Αυγούστου 2020, 1:42μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Πίστεψέ με, δεν έχει καμία απολύτως σχέση το ένα με το άλλο. Θα σου είναι πάρα πολύ ευχάριστα πρωτόγνωρο αρκεί να καταφέρετε να αποβάλετε το άγχος και οι δυο σας. Βασικά να υποθέσω ότι και για την κοπέλα είναι η πρώτη της φορά; Τι ηλικίες και οι δυο σας και αν ξέρει ο ένας την κατάσταση του άλλου. Δηλαδή εάν ξέρει αυτή ότι είναι η πρώτη σου φορά και αν ξέρεις και εσύ για αυτήν αν είναι η πρώτη της φορά ή όχι. Εγώ για παράδειγμα η πρώτη μου φορά ήταν με κοπέλα η οποία το είχε ξανά κάνει και το ήξερα αλλά η ίδια δεν γνώριζε ότι εγώ δεν το είχα ξανά κάνει. Ωστόσο δεν φάνηκε αυτό. Επίσης στη δική μου περίπτωση ήμασταν μέσα σε αυτοκίνητο και δεν το είχαμε προγραμματίσει, αυτή όμως είχε καυλώσει τόσο που είχε γίνει μούσκεμα με αποτέλεσμα να μην δυσκολευτώ καθόλου να μπω. Μάλιστα όταν τελείωσε ακόμα και όταν την πήγα σπίτι της όλο το βράδυ σκεφτόμουν «τι, αυτό ήταν»; Σε σένα νομίζω πάντως θα είναι πιο έντονο. Κοιτάξτε να εξασφαλίσετε κατάλληλο μέρος και χρόνο έτσι ώστε να μην έχετε άγχος από εξωτερικούς παράγοντες και κοιτάξτε και πάλι λέω να αποβάλλετε το όποιο άγχος σας και να το απολαύσετε. Και μην αγχώνεστε, ακόμα και αν κάτι πάει στραβά όλα είναι μέσα στο ερωτικό παιχνίδι. Να ξέρετε ότι την επόμενη φορά θα είστε πολύ καλύτερα και πολύ πιο άνετα. Καλή επιτυχία φίλε!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login