Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η πραγματικότητα είναι για τους δύστυχους που δεν μπορούν να αντιμετωπίσουν τη φαντασία.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Φίμωση; Πρόβλημα με το πετσακι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145619 από Michael_1989 στις 04 Οκτωβρίου 2020, 12:43μμ

Michael_1989

Εικονίδιο
μέλος από: 24/8/2020
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Καλησπερα,
Λοιπόν, έχω πάρα πολύ καιρό να κατεβάσω το πετσακι από το βαλανο (χρονια) και τώρα που χρειάστηκε δεν κατέβαινε τόσο εύκολα. Με το ζόρι βγήκε σχεδόν ολόκληρος ο βάλανος. Όταν όμως δεν είναι σε στύση, το πετσακι κλείνει και περισσεύει και με τα το βαλανο. Φοβάμαι μήπως είναι φίμωση. Πείτε μου. Εσάς σας συμβαίνει κάτι τέτοιο; Τι πιστεύετε ότι πρέπει να κάνω (κατι εκτός γιατρού). είμαι έφηβος
Ευχαριστώ πολύ
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #147011 από tomakis στις 06 Μαρτίου 2021, 12:47μμ

tomakis

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 6/3/2021
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φιλε εγω οταν ημουν 15 ετων σε καποια γενικη εξεταση η γιατρος που ηταν μαλιστα και γυναικα ζητησε να με δει και κατω ....διαπίστωσε οτι λογω του οτι ειχα μικρος φιμωση ημουν στενός στο πετσακι και μου το κατεβασε !!!!αρκετος πονος αλλα οκ με εβαλε και ενα σπρευ ξυλοκαΐνης
Νομιζω πως αν δεν θες να πας γιατρο τουλαχιστον εξ αρχης,προσπαθησε σιγα σιγα με λιπαντική κρεμα η και ξυλοκαινη ισως αν ειναι πολυ κλειστο να το κατεβάσεις μονος σου. Να ξερεις οτι ειναι σημαντικο η ηλικια σου καθως και η κατασταση πως ακριβως ειναι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #147022 από tomakis στις 10 Μαρτίου 2021, 1:02πμ

tomakis

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 6/3/2021
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
Τι ηλικία εχεις φίλε εσυ,και τι προβλημα ακριβως εχεις ;ειναι στενο η ειναι κολημενο πιστευεις;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login