Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Έναν ενήλικα δεν τον ρωτάμε ποτέ γιατί και πώς... αλλά πού και πότε.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Λύκειο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145670 από Vmarkou στις 24 Οκτωβρίου 2020, 1:30μμ

Vmarkou

μέλος από: 24/10/2020
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπερα! Ειναι η πρωτη μου φορα που γραφω στο φορουμ και θα ηθελα να σας μοιραστω το προβλημα μου. Ειμαι μαθητης της τριτης λυκειου και εχω ενα θεμα. Ενω θέλω να συγκεντρωθω στις πανελληνιες που δινω στο τελος της χρονιας, τα διαλείμματα τα περνάω στις τουαλετες ειτε με μια κοπελα να μου παιρνει πιπα ειτε να μου τον παιζει. Και τα απογευματα κανω κοπανες για να παιχτει κατι με αλλες κοπελες. Ειμαι αρκετα εμφανισιμο παιδι αλλα συγκρατημενο και ετσι δεν ειμαι ψωνιο οποτε εχω σίγουρα εναλλακτικες σε περιπτωση που παει στραβα με μια κοπελα. Τι να κανω; να χαρω τη τελευταια μου χρονια στο λυκειο ετσι οπως κανω τωρα η να συγκεντρωθω στις πανελλήνιες; να σημειωθει οτι ο πατερας μου εχει μια επιχείριση οποτε εχω ετοιμη δουλεια αλλα δεν θελω να τα εχω ολα ετοιμα και θελω να κανω τα παντα μόνος μου. Τι να κανω; παταω και αποδεκτες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145671 από manosp_ στις 24 Οκτωβρίου 2020, 3:12μμ

manosp_

Εικονίδιο
μέλος από: 12/10/2020
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
να έχεις να χαρείς φοιτιτική ζωή στο μέλλον συγκεντρώσου στα μαθήματα σου λίγοι μήνες μήνανε. άλλοι στην θέση σου μόνο στην εξασφάλιση του μέλλοντος τους θα είχαν στο μυαλό τους
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login