Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ποτέ μη σηκώσεις χέρι στα παιδιά σου. Αφήνεις το θώρακά σου απροστάτευτο.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

ΠΡΟΚΑΤΑΡΚΤΙΚΑ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145678 από agaphgewrgiou στις 28 Οκτωβρίου 2020, 3:39πμ

agaphgewrgiou

μέλος από: 28/10/2020
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδιά!Θέλω να σας κάνω μια ερώτηση,γνώρισα πριν 8 μήνες έναν νεαρό μεγαλύτερό μου,εγώ 20,εκείνος 28,έχουμε βγει 5-6 φορές ως τώρα (λόγω κορωνοϊού,είχα φύγει από Θεσσ και καταλαβαίνετε).Έχουμε προχωρήσει αλλά γενικά φτάνουμε πολύ γρήγορα στο σεξ (υποθέτω φταίει και το ότι βλεπόμαστε πολύ αραιά και έχει κι εκείνος ανάγκες,οπότε πείτε μου τη γνώμη σας σε αυτό αρχικά,αν ισχύει),δηλαδή δεν κάνουμε ώρα προκαταρκτικά.Επιπλέον,δεν μου έχει κάνει στοματικό και δεν ξέρω πώς να του το ζητήσω ή πώς να θίξω το θέμα!Πείτε μου τις γνώμες σαςς
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #145682 από Alex_a στις 29 Οκτωβρίου 2020, 10:24πμ

Alex_a

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 10/12/2019
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καλησπέρα,
Καταρχάς μην μη μπαίνεις στη διαδικασία να δικαιολογείς κάποιον ("υποθέτω φταίει και το ότι βλεπόμαστε πολύ αραιά...).
Τις ποιο πολλές φορές τα πράγματα είναι απλά, τον συζητάς, λες τι θες, τι σου αρέσει, τι δε σου αρέσει για να δεις 1ον αν ταιριάζετε και 2ον την αντίδραση του,το ενδιαφέρει να σε ικανοποιήσει η κοιτάει μόνο τον εαυτό του.
Αν από την αρχή μιας σχέσης δεν είσαι ευχαριστημένη και δε έχεις την άνεση να λες τα πάντα τότε μη περιμενεις να φτιάξει κάτι στη πορεία.
ΥΓ υπάρχει ένα τεστ που κάνετε και οι δύο και σας λέει τις κοινές απαντήσεις, αφορά το σεξ και εχει τα πάντα (από απλά μέχρι φετίχ) mojoupgrade..
ΥΓ 2 αποδεκτή πλιζ για να μπορώ να ψανα γράψω
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login