Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ο τρόμος είναι ωραία αίσθηση, γι' αυτό προσπαθώ να τρομάξω τον αναγνώστη. Αν δω όμως ότι δεν μπορώ, θα προσπαθήσω να τον φρικάρω. Κι αν δεν μπορώ ούτε να τον φρικάρω θα τον κάνω να σιχαθεί. (Stephen King)
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Φίμωση και σεξ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145725 από Drjhin στις 19 Νοεμβρίου 2020, 7:06μμ

Drjhin

Εικονίδιο
μέλος από: 19/11/2020
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας
Είμαι 18 χρόνων και bi, δεν έχω εμπειρίες ακόμα ούτε με κοπέλα ούτε με αγόρι. Τον τελευταίο καιρό έχω έρθει κοντά με ενα παιδί και είναι πολύ πιθανό να προχωρήσουμε. Όμως αντιμετωπίζω το πρόβλημα της φίμωσης (η έστω κάτι σαν φίμωση, όπου δεν μπορεί να εμφανιστεί καθόλου η βάλανος). Προφανως το γνωρίζει, ώστε να ειναι προετοιμασμενος. Παρακαλώ, αγνοώντας τις σεξουαλικές μου προτιμήσεις, μπορεί κάποιος να μου απαντήσει αν θα αντιμετωπίσω πρόβλημα με το προφυλακτικό; Στο σεξ με κοπέλα θα αισθάνομαι κάποιο πόνο λόγω της φίμωσης; Και στο πρωκτικό σεξ (τα πράγματα είναι λίγο πιο.. «στενά»), όπου δε χωράει καμία αμφιβολία για προστασία, να αναμένω ότι θα αντιμετωπίζω ισχυροτερους πόνους; Η ελαχιστοποιούνται οι πόνοι με τη χρήση κατάλληλου λιπαντικού (και στις δυο περιπτώσεις, κυρίως όμως στο πρωκτικό); Ευχαριστω πολύ!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145907 από _giannhss_._ στις 05 Φεβρουαρίου 2021, 4:16πμ

_giannhss_._

Εικονίδιο
μέλος από: 1/2/2021
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Κοιτά φιλαράκο στα 7 8 είχα και εγώ το ίδιο πρόβλημα αλλά με πήγαν σε παιδίατρο και μου το έβγαλα εκτός έξω και κάθε μέρα από τότε το πλένω κάθε φορά που κάνω μπάνιο,νομίζω ότι και Εσύ πρέπει να το κάνεις και να είσαι δυνατός και ασ πονάει πρεπει να το βγάλεις μόνος μέχρι κάτω και όσο το βγαζεις κάθε μέρα θα γίνετε πιο εύκολο,από τότε μόνο στην στύση δυσκολεύεται λίγο και άμα έχεις 100% φίμωση προτείνω να πας σε κάνα γιατρό.(είμαι 15)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #147010 από tomakis στις 06 Μαρτίου 2021, 6:51πμ

tomakis

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 6/3/2021
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
Εγω ειχα το ιδιο θεμα στα 15 και μου το κατεβασε ηβπαιδιατρος οταν το εντοπισε. Ειναι αρκετα επίπονο αλλα πρεπει να γινει και ισως και κακως δεν φρόντισαν οι γονεις μας να μην φτασουμε σε αυτο το σημειο
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login