Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Το μόνο πραγματικό πλεονέκτημα της ραπ μουσικής είναι ότι κανείς δεν μπορεί να τη σφυρίζει.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Φάση με το αγόρι μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145884 από Xristianaa14 στις 29 Ιανουαρίου 2021, 4:14μμ

Xristianaa14

Εικονίδιο
μέλος από: 29/1/2021
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπέρα φίλη μου


Λοιπόν βρίσκομαι στην ηλικία 14 προς 15 και γενικά είμαι άπειρη αρκετά. Μετά από μεγάλο χρονικό διάστημα κατάφερα να είμαι με το αγόρι που θέλω και μια χαρά. Η σχέση μας ξεκίνησε πριν 1βδομαδα φρέσκο πραγμα..
Σε αυτό που θα ήθελα συμβουλές και να μου πείτε προσωπικές εμπειρίες είναι για το φασωμα. Τι παίζει και κάποιες λεπτομέρειες. Είναι μόνο τα φιλιά ή παίζει και τπτα αλλο;
Έχει κάνει γενικά κινήσεις και έχουμε φιληθει αρκετές φορές αλλά πεταχτά. Νιώθω ότι δεν έχουμε συνχρονισμο με το παιδί αυτό και γενικά νιθωω και αρκετά άβολα μπροστά σ άλλο κόσμο και ειδικά μπροστά σε φίλους. Νιώθω ότι θα κάνω κάτι λάθος και μετά
...(να πω σε αυτό το σημείο την ίδια ηλικία εχω με το αγόρι μου αλλά αυτός είχε και άλλες σχέσεις)
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #145887 από lida στις 31 Ιανουαρίου 2021, 5:58πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φασωμα εναι οτι σεξουαλικο κανετε αλλα χωρις να ολοκληρωσετε. Αρχιζεται απο φιλια, στην αρχη πεταχτα μετα με γλωσσα στο στομα στο λαιμο στα αυτια. Ακολουθουν τα χαδια, στην αρχη απαλα και υστερα πιο δυνατα. Σε χαιδευει παντου στην αρχη πανω απο τα ρουχα, λαιμο, μπουτακια, βυζακια , κωλαρακι, μουνακι με τριψιματα και εσυ χτον χαιδευεις και στο πουλι του και του το τριβεις. Μετα τα χαδια και τα τριψιματα και τα χουφτωματα γινουντα;ι κατω απο τα ρουχα και προχωρατε. Αν αργοτερα εισαστε σε σπιτι βγαζετε και ολα τα ρουχα σας και γλυφεστε παντου. Ετσικαποια στιγμη θα φτασετε να κανετε ολοκληρωμενο σεξ. Σιγα σιγα θα συγχρονιστειτε μην ανησυχεις και δεν υπαρχει περιπτωση να κανεις λαθος αρκει να αφηνεις ελευθερο τον εαυτο σου και να κανεις οτι επιθυμεις και φανταζεσαι χωρις να ντρεπεσαι. Ακομα να ξερεις οτι τα αγορια λενε οτι εχουν εμπειριες ενω ειναι απειρα, γιαυτο μην τον περιμενεις αλλα παιρνε εσυ πρωτοβουλιες. Καλη διασκεδαση!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login