Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δύο πράγματα δεν πρέπει να πιστεύεις ποτέ: το πάντοτε των ερωτευμένων και το ποτέ των μεθυσμένων.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Βαλανος κατα τη στυση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145928 από Johnys55 στις 09 Φεβρουαρίου 2021, 10:56μμ

Johnys55

μέλος από: 9/2/2021
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Αλανια κατα τη στυση η βαλανος αποκαλυπτεται απο μονη της; Δηλαδη παει πισω το πετσακι μονο του η πρεπει να το τραβηξετε;
Εμενα πρεπει να το τραβηξω και παει πισω με δισκολια και μετα για να ξαναπαει πανω πρεπει να το παρω μονος μου.
Κατα τον αυνανισμο δεν παει πανω κατω μονο του οπως νομιζω πως γινεται σε αλλους.
Οταν δεν ειναι σε στυση μπορω να το παρω πισω πιο ευκολα.
Τι πιστευεται; Υπαρχει θεμα;
Εχει κανεις παρομοιο θεμα και πως λυνεται;
Ευχαριστω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #146941 από Kleidi στις 15 Φεβρουαρίου 2021, 2:19μμ

Kleidi

μέλος από: 29/3/2020
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Φίλε μ και γω το ίδιο θέμα έχω και πονάει κιόλας και το κακό είναι ότι έχω και γκόμενά και όταν είναι να μ τον παίξει μ τον παίζει αλλά αν πάει το πετσακι κάτω μετά δεν ξανακλείνει και πεθαίνω στον πονο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #146942 από redsuit στις 16 Φεβρουαρίου 2021, 10:25πμ

redsuit

Εικονίδιο
μέλος από: 16/2/2021
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Είναι αρκετά συχνό σε άντρες και ιδίως αν είσαι σε εφηβική ηλικία.
Μερικοί δεν έχουν κανένα θέμα στη σεξουαλική επαφή ενώ άλλοι έχουν σοβαρό θέμα. Ο μόνος τρόπος είναι να καταλάβεις μόνος σου. Για αρχή, αν είσαι ακόμη μικρός δεν υπάρχει λόγος ιδιαίτερος να αγχώνεσαι. Αν είσαι μεγάλος και έχεις θέμα στη σεξουαλική επαφή επισκέψου έναν γιατρό και μιλησέ του για το θέμα σου. Είναι πιθανό να σου προτείνει περιτομή.

Παρ'όλα αυτά θα σου πρότεινα να μην κάνεις περιτομή εκτός αν είναι σοβαρό το θέμα σου (φίμωση). Αν δεν έχεις πολύ σοβαρό θέμα μπορείς να κάνεις ασκήσεις φίμωσης κάθε φορά που κάνεις μπάνιο και σε κάποιο χρονικό διάστημα θα αρχίσεις να βλέπεις αποτελέσματα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #147009 από tomakis στις 06 Μαρτίου 2021, 6:45πμ

tomakis

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 6/3/2021
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Kleidi@15 Φεβρουαρίου 2021)
Φίλε μ και γω το ίδιο θέμα έχω και πονάει κιόλας και το κακό είναι ότι έχω και γκόμενά και όταν είναι να μ τον παίξει μ τον παίζει αλλά αν πάει το πετσακι κάτω μετά δεν ξανακλείνει και πεθαίνω στον πονο

Δεν λες την ηλικιασου και δεν μπορεις να παρεις ολοκληρωμενη απαντηση .παντως αν εισε στην εφηβεια Νομιζω οτι υπαρχει περιθωριο με ασκησεις και αλοιφουλα να γλυτωσεις περετερω ταλαιπωρίες. Εμενα οταν ημουν 15 σε γενικη εξεταση ηβπαιδιατρος διαπίστωσε οτι ειχα προβλημα και το τακτοποίησε επιτοπου
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login