Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ένας χρόνος σπουδές Τεχνητής Νοημοσύνης αρκεί για να πιστέψει κανείς στο Θεό.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Φιμωση και βαλανοποσθηκες συμφυσεις

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #147031 από tomakis στις 11 Μαρτίου 2021, 5:35πμ

tomakis

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 6/3/2021
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
Δεν θα ξεχάσω ποτέ την εμπειρία μου με το θεμα πέος απο την παιδική ηλικία. Μέχρι την ηλικία των 3,5 ετων σε κάθε επίσκεψη παιδιάτρου ,στο τελος της εξέτασης εξεταζε και το πουλάκι μου με αποτέλεσμα να φεύγω σχεδον πάντα κλαίγοντας. Επιπλέον θυμαμαι την επιμονή της μητερας μου κατα την διάρκεια του μπάνιου να μου το κατεβάζει κάτι που δεν ηθελα γιατί πονούσα !
Καπως έτσι εφτασα στα 3,5 χρονια μου οταν ενα απόγευμα με πήγαν σε ενα παιδοχειρουργο και οπως εγραψε στο βιβλιαριο μου εκανε διάνοιξη βαλανοποσθηκων συμφύσεων. Θυμαμαι να ειμαι ξαπλωμένος την μαμα μου να μου κρατάει τα χερια και μια βοηθος του γιατρου τα ποδια ,τον δε γιατρο να μην πτοείτε απο τις διαμαρτυρίες μου και να τραβαει το πετσακι να ανοιξει. Στο τελος εδωσε οδηγιες στη μαμα μου . Μολις βγήκαμε απο την πολυκατοικια μου ηρθε να κανω τσίσα μου. Η μητέρα μου με εβαλε να κατουρισω σε ενα δεντράκι   . Οσο κατουρούσα τοσο τσίριζα και εκλεγα απο το τσούξιμο που ένιωθα ......Αλλες δυο φορες ταλαιπωρήθηκα με το θεμα του πέους μου τις οποιες μπορω να σας πω αν σας ενδιαφερει ,απαντήστε αμμεσα αν θελετε να σας περιγράψω και τις αλλες περιπετειεσ μου καθως και για να αναφερετε την δικη σας εμπειρια με το θεμα πεος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login