Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Που πήγαινε πάνω κάτω η εικόνα στην τηλεόραση ασταμάτητα και έπρεπε να γυρίσεις ένα λεβιέ για να φτιάξει
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Πως να προχωρήσω

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #147033 από John2005 στις 11 Μαρτίου 2021, 7:38πμ

John2005

Εικονίδιο
μέλος από: 11/3/2021
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Αρχικά να πω πως λατρεύω το φόρουμ. Λοιπόν είμαι 15 και εδώ και ένα χρόνο τα έχω με μια κοπέλα 1 χρόνο μικροτερη μου γενικά τον πρώτο καιρό δεν κάναμε σχεδόν τπτ τους τελευταίους 6 μήνες αρχίσαμε να αγγίζουμε ο ένας τον άλλον καταλαβαίνεται αλλά μείναμε εκεί. Εδώ και μισο χρόνο το μόνο που κάνουμε είναι να που τον παίξει και μια φορά μόνο πίπα και εγώ να της τρίβω την περιοχή εκεί ξέρετε και δεν αντέχω άλλο θέλω να προχωρήσουμε αλλά όποτε πάω να την γλυψω εκεί κάτω μου λέει δεν θέλει και όταν της λέω ότι θέλω να προχωρήσουμε μου λέει δεν ξέρει ακόμα . Πως μπορώ να την πείσω να το κάνουμε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #147034 από mixahl123 στις 11 Μαρτίου 2021, 7:48πμ

mixahl123

Εικονίδιο
μέλος από: 10/3/2021
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
κοιτα το καλυτερο ειναι να περιμενετε μην κανετε ακομα σεξ γιατι ειναι μικρη η κοπελα σου και εσυ 15 χρονων δεν το εχεις αναγκη ακομα,δοκιμαστε αλλα πραγματα .καλυτερα περιμενε εστω 1 χρονο ακομα και μετα το βλεπετε .Επισης οποτε η κοπελα σου σου λεει οτι δεν θελει κατι καλο ειναι να της λες οτι θα κανεις οση υπομονη χρειαζεται μεχρι να θελησει η ιδια.Γενικα μην την πιεζεις οταν θελησει θα ερθει απο μονη της να σου πει οτι θελει .


προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #147043 από Moutliaa στις 12 Μαρτίου 2021, 2:02μμ

Moutliaa

Εικονίδιο
μέλος από: 12/3/2021
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Πρέπει να κάνεις υπομονή και να σεβεσαι τα θέλω της
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #147046 από JohnnieBeGood στις 13 Μαρτίου 2021, 4:29πμ

JohnnieBeGood

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/12/2020
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Προσπαθησε να την κανεις να νιώσει άνετα και να την αναψεις,χωρις να φανεις πιεστικος ομως!Οι γυναικες,θέλουν τον χρονο τους!Πρεπει να την κανεις,να τρελαινεται και να θελει απο μονη της να σου "ορμηξει"!Πιστευω οτι ισως να φοβαται και να ντρέπεται λιγο!Ειναι απειρη και είναι λογικο να νιωθει αβολα!Πιπα μονο μια φορα σου εχει κανει?Προσπαθησε να σου κανει πιο συχνα(αφου με αυτο δεν εχει τοσο προβλημα) και σιγα σιγα,κανε της και εσυ για να νιώσει και εκεινη ομορφα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login