Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Μένιο, μην το κάνεις αυτό, μ' ενοχλεί!
Σάββατο, 11 Μαΐου

Ξενερώνω με την κοπέλα μου

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #34839 από shadow88 στις 24 Ιανουαρίου 2006, 1:39μμ

shadow88

Εικονίδιο
μέλος από: 24/1/2006
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
παιδια ειμαι καινουριος εδω.εχω ενα προβλημα...ειμαι 18 ετων και εχω σχεση με
μια κοπελα εδω και 3 περιπου μηνες.στην αρχη (που ηταν παρθενα) ηταν αλλιως.
δεν καναμε και πολλα πραγματα..μετα απο 1 μηνα ολοκληρωσαμε και ηταν φανταστικα..
το περιμενα πολυ καιρο..τωρα τελευταια κατι δεν παει καλα...ενω την αγαπω πολυ..ψιλοξενερωνω και δεν εχω και την τρελη ορεξη να κανω κατι μαζι της ενω με αλλες ειναι διαφορετικα...τι να κανω....???HELP!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #34840 από palliroia στις 24 Ιανουαρίου 2006, 9:43μμ

palliroia

Εικονίδιο
μέλος από: 26/10/2005
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
εχεις κανει κατι και με αλλες?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #34841 από shadow88 στις 25 Ιανουαρίου 2006, 12:26πμ

shadow88

Εικονίδιο
μέλος από: 24/1/2006
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Οχι απλα αισθανομαι διαφορετικα με αλλες.Προς το παρον δεν εχω κανει τιποτα.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #34842 από Vaskunito στις 25 Ιανουαρίου 2006, 12:28πμ

Vaskunito

Εικονίδιο
μέλος από: 9/1/2006
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Τώρα τι άσχετη ερώτηση είναι αυτή;


Τέλος πάντων...άμα την αγαπάς πραγματικά μείνε μάζί της...άμα τσου βρες αλλού να βάλεις την τσουτσου.

Άλλα ότι και να κάνεις τι πειράζει; Είσαι μόνο 18 χρονών. Και άμα κάνεις και καμιά μαλακία που την άφησες τι έγινε. Άμα δεν μάθεις τώρα πότε θα μάθεις.
Τι περιμένεις δηλαδή...να μείνεις μαζί της γιά πάντα;
προφίλάλλα...
Μήνυμα #34843 από palliroia στις 25 Ιανουαρίου 2006, 2:29πμ

palliroia

Εικονίδιο
μέλος από: 26/10/2005
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
ρωτησα αγαπητε vaskunito γιατι λεει οτι ξενερωνει μαζι της ενω με αλλες ειναι διαφορετικα.για να κανει τετοια συγκριση λογικα θα ειχε κανει κατι και με αλλες.τελοσπαντων.αμα εχεις ξενερωσει απο τωρα, δυσκολα τα πραγματα τα βλεπω....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #34844 από Vaskunito στις 25 Ιανουαρίου 2006, 2:38πμ

Vaskunito

Εικονίδιο
μέλος από: 9/1/2006
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
(τουλάχιστον πιστεύω).
Αναφορά: (palliroia@25 Ιανουαρίου 2006)
ρωτησα αγαπητε vaskunito γιατι λεει οτι ξενερωνει μαζι της ενω με αλλες ειναι διαφορετικα.για να κανει τετοια συγκριση λογικα θα ειχε κανει κατι και με αλλες



Κι όμως.....
αν είχε φτάσει στο σημείο να είχε κάνει άλλα με άλλες δεν θα ζήταγε την "βοήθεια" μας

Αναφορά: (palliroia@25 Ιανουαρίου 2006)
.τελοσπαντων.αμα εχεις ξενερωσει απο τωρα, δυσκολα τα πραγματα τα βλεπω....



Αυτό λέω κι εγώ....οπότε αγαπητέ shadow αφού δεν τραβάει το πράγμα (φως φανάρι) διαλύστε το μία ώρα γρηγορότερα, πρίν σοβαρέψουνε τα πράγματα περισσότερο. Τουλάχιστον να μείνετε φιλαράκια, και όχι να χωρίσετε με κλάματα ή κλωτσομπουνίδια.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #34845 από shadow88 στις 25 Ιανουαρίου 2006, 10:39μμ

shadow88

Εικονίδιο
μέλος από: 24/1/2006
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Θα το ηθελα πολυ ρε μαγκες αυτο...δηλαδη να την αφησω αλλα την αγαπαω...δυστυχως..
δεν μπορω χωρις αυτην..μαζι της νιωθω θεος..σιγουρα δεν περιμενω να μεινω για παντα μαζι της αλλα...δεν ξερω τι να κανω...
προφίλάλλα...
4
Μήνυμα #34847 από palliroia στις 26 Ιανουαρίου 2006, 4:41μμ

palliroia

Εικονίδιο
μέλος από: 26/10/2005
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

ε τοτε μην την αφησεις!!!σιγουρα 8α το μετανοιωσεις μετα...η πρωτη αγαπη δεν ξεπερνιεται ευκολα.οποτε μεινεται μαζι και χαρειται οπως και για οσο μπορειται την αγαπη σας!!!
α... και εγω προσωπικα ειμαι μαγκισα!οχι μαγκας...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #36393 από atimoutsiko στις 20 Οκτωβρίου 2006, 10:26μμ

atimoutsiko

Εικονίδιο
μέλος από: 15/10/2006
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0
δωσε χρονο στο κοριτσι σου να συνηθησει στην ιδεα του σεχ. για μια παρθενα, δεν ειναι τοσο απλα ολα στην αρχη.εγω προσωπικα, αργησα να παρω μπρος...φοβομουν ...δεν ηξερα... μην βιαζεσαι τοσο.εξαλου αν ειναι τοσο πολυ συμαντικο για σενα, παρθενα βρηκες?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #38968 από Desara στις 04 Απριλίου 2007, 4:44μμ

Desara

Εικονίδιο
μέλος από: 4/4/2007
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
Ποτε προλαβες βρε να την αγαπησεις? Αν ξενερωνεις μαζι της οπως λες τοτε δεν την αγαπας απλα την εχεις συνηθισει. Δεν γινεται να αγαπας καποιον και να μη μπορεις να κανεις σεξ μαζι του. Μην κανεις τιποτα με αλλες οσο κι αν σε τραβαει απλα κατσε σκεψου πως θα ησουν αν ησασταν χωρια και πως μαζι.. Αν δεν μπορεις μακρια της ισως να κανει κατι αυτη που σε ξενερωνει, συζητα το μαζι της.. μην σκεφτεσαι επιπολαια
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login