Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πάντα ένα σεμινάριο τελειώνει καλά. Όλοι χαίρονται που τέλειωσε.
Παρασκευή, 10 Μαΐου

Πώς και πού

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #35103 από Artemis Fowl στις 11 Ιουνίου 2006, 9:11μμ

Artemis Fowl

μέλος από: 11/6/2006
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Είμαι δεκατριών χρονών και στο γυμνάσιο είναι ένας πολύ γκόμενος και θέλω πολύ να μπει μέσα μου? τι πρέπει να κάνω. Θέλει κι αυτός είμαι σίγουρη. Πώς και που να το κάνουμε?
προφίλάλλα...
4
Μήνυμα #35105 από LeonHeart στις 11 Ιουνίου 2006, 11:45μμ

LeonHeart

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/5/2006
μηνύματα: 73 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Βασικά πιστεύω πως θα πρέπει να τα φτιάξετε. Ξέρεις να κάνετε δεσμό. Έτσι θα είναι πιο εύκολο για εσένα να του το προτίνεις και εκτός αυτού θα γίνει και με πολύ πιο τρυφερό τρόπο.
Αν πάλι δεν σε ενδιαφέρει ο δεσμός απλά όρμα και πες του πως νοιώθεις και τι θέλεις απο αυτόν. Έτσι όμως πιστεύω πως θα είναι πιο δύσκολο γιατί και εσύ δεν θα του το πεις με ευκολία αλλά και αυτουνού θα του έρθει απότομο και μπορεί να σε πάρει και στο ψηλό.
Προσπάθησε λοιπόν να τον κάνεις να σε θελίσει (κάντου διάφορα κόλπα [πχ ζήτα του να βγείτε για καφέ]) και αν όλα πάνε καλά και δέσει το σιρόπι, πάνω σε κάποιο φιλί ή σε κάποια τριφερή στιγμή ζήτησέ του να προχωρίσετε. Έτσι και αυτός θα το πάρει πιο νορμάλ και θα βγει πιο εύκολα από εσένα.
Τώρα όσον αφορά το που θα γίνει υποθέτω πως θα είναι στο σπίτι ενός από των δυο σας κάποια στιγμή που οι γονείς θα είναι απόντες. Ειδάλως πάτε σε κάποιο μέρος που ξέρετε πως δεν πάνε πολλοί και κάντε το.
Αν/Όταν έρθει η ώρα να γίνει το πράγμα φρόντισε να πάρετε τις κατάλληλες προφυλάξεις. Δεν πιστεύω πως θα έχουν όρεξη οι δικοί σου να αποκτίσουν εγγόνι τόσο γρήγορα.
Ελπίζω να βοήθησα...


(Αν και πιστεύω πως τέτοιες ηλικίες σαν τη δική σου είναι πολύ πρώιμες για σεξουαλικές σχέσεις σου γράφω αυτήν την απάντηση γιατί αν και έχω αυτήν την άποψη πιστεύω ότι ο έρωτας είναι προνόμιο όλων και πως είναι μια ιερή πράξη την οποία πρέπει όλοι να σέβονται...)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35166 από dianno στις 27 Ιουνίου 2006, 7:32μμ

dianno

Εικονίδιο
μέλος από: 22/10/2005
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
Λίγο νωρίς δεν είναι 13? Δεν πάω να το παίξω μεγάλος, απλά αν είσαι παρθένα όπως φαντάζομαι, πρέπει να είσαι πολύ σίγουρη με ποιον θες να το κάνεις πρώτη φορά. Η πρώτη φορά ή μένει πάντα χαραγμένη στη μνήμη ως καλή ανάμνηση ή μπορεί να αποβεί τραυματική εμπειρία. Κάνε μια ώριμη σκέψη στο μυαλό σου, χώρια από το πάθος.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35210 από goga στις 04 Ιουλίου 2006, 2:18πμ

goga

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/7/2006
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Ορμα
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39964 από annitsa στις 07 Ιουνίου 2007, 12:18πμ

annitsa

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2007
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
ORMA K GV AYTO UA KAMVV
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39966 από _neraidomania_ στις 07 Ιουνίου 2007, 10:28πμ

_neraidomania_

Εικονίδιο
μέλος από: 3/6/2007
μηνύματα: 105 αποδεκτές 0
Ε`-Λ-Ε-Ο-Σ κοριτσακι μου πας καλα εισαι μονο 13 χρονων και σκεφτεσαι το sex.Και να πω πως εχεις και μια σοβαρη σχεση ενταξει. Αλλα ο τυπος απο οτι φαινεται ειναι μονο ομορφος και πως εισαι σιγουρη πως μετα το sex δεν θα το πει στους φιλους του.Ασε που οταν το μαθουν τα παιδια του σχολειου(γιατι τα νεα διαδιδονται γρηγορα)θα σε δειχνουν με το δαχτυυλο και θα σε φωναζουν πουτ@ν@ αλλοστε οπως είπα και παραπανω εισαι πολυ μικρη καθε ηλικια πρεπει να την ζουμε διαφορετικα ευχαριστησου την παιδικοτητα σου και βολεψου με τα φιλια κια τις φασεις ασε το sex για τα 16
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39967 από senza paura στις 07 Ιουνίου 2007, 10:38πμ

senza paura

μέλος από: 21/5/2007
μηνύματα: 332 αποδεκτές 0
_neraidomania_ και annitsa το θέμα είναι περσινό... Συμφωνώ όμως με την άποψη της _neraidomania_...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39968 από Katerina στις 07 Ιουνίου 2007, 10:42πμ

Katerina

μέλος από: 25/5/2007
μηνύματα: 36 αποδεκτές 0
_neraidomania_ μην το πάρεις προσωπικά αλλά η κοπέλα τώρα πια είναι 14 και μάλλον το 'χει ήδη κάνει με αυτόν τον τύπο (αν ναι δυστυχώς πάντως), εγώ πάντως θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου...ΕΛΕΟΣ πια, ρε κορίτσια σ αυτήν την ηλικία υπάρχουν άλλα πράγματα να χαρείτε αφήστε το αυτό και μην προσπα8είτε να μεγαλώσετε πριν την ώρα σας...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39969 από Antre στις 07 Ιουνίου 2007, 11:31πμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Πάντως αυτό το πράγμα, να μην έχει προλάβει καλά καλάα να σας έρθει η περίοδος και να θέλετε sex ... έλεος δήλαδη

Αλλά ναι, τώρα είσαι γυμνάσιο , είσαι μεγάλη πια. Εγώ ρε παιδιά όταν ήμουν πιτσιρικάς για να το παίξω μεγάλος έκανα κανα τσαμπουκά, κάναμε και κανα τσιγάρο και πάλι ήταν μαλακία

Άλλωστε όσο φαλοκρατικό και αν μπορεί να ακουστεί, η γυναίκα πρέπει να ναι γυναίκα. Αν ο άντρας δεν έχει κυνηγήσει αυτή τη κοπέλα τότε αυτό δεν θα κρατήσει. Η γυναίκα πρέπει να είναι ένα λουλούδι, κάτι πολύ όμορφο και θες να αποκτήσεις αλλά και συνάμα τρυφερό και ίσως λίγο αθώο. Αλλά βέβαια βλέπετε τη τηλεόραση δεν ξέρετε καν τι είναι sex αλλά επειδή το κάνουν οι μεγάλοι λέτε ας το παίξουμε μεγάλοι. Τι να πω... καλά μυαλά

Υ.Γ. Και η ηλικία των 16 δεν είναι και τόσο μεγάλη όσο πρότεινε η neraidomania . Πάλι παιδάκι είναι... δεν λέω να το χει ταμπου να μην το κάνει αν προκύψει ... αλλά όχι και το ανάποδο δηλαδή να μην πει "τώρα πια με πήραν τα χρόνια, γέρασα, πρέπει να διώξω τη παρθενιά μου"
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39979 από pinokio στις 07 Ιουνίου 2007, 6:24μμ

pinokio

μέλος από: 8/8/2006
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
e re pou ftasame, ego tora to eida to thema, elpizo an kapote kano paidia na min skeftontai tetoia se auti tin ilikia
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login