Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κάποιες φορές πρέπει να κοιτάξεις την πραγματικότητα κατάματα, και να την αρνηθείς.
Κυριακή, 5 Μαΐου

ποιες ειναι?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #35141 από mdml στις 23 Ιουνίου 2006, 5:32μμ

mdml

μέλος από: 12/6/2006
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
ρε παιδια μην γελασετε...αλλα θα ηθελα να μαθω ποιεσ ειναι οι πιο συχνεσ στασεις στο sex κ φυσικα θελω τησ καλυτερεσ να μου πειτε.......
προφίλάλλα...
2
Μήνυμα #35143 από mitsosbam στις 23 Ιουνίου 2006, 7:10μμ

mitsosbam

Εικονίδιο
μέλος από: 18/6/2006
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δε ξερω να σου πω ονοματα αλλα πανω κατω οι πιο συνηθισμενες στασεις ειναι:η κανονικη(ενας πανω στον αλλο[ξαπλωμενοι]),the doggy style(σκημενη στα 4 η γυναικα κ' ο αντρας απο πισω[στα γονατα]),κατι παρομοιο αλλα στο ορθιο(η γυναικα ορθια κ' σκημενη κ' ο αντρας απο πισω[στα ορθια]),κ' η σταση 69([σταση στοματικου ερωτα]ο ενας πανω στον αλλο ξαπλωμενοι,αντιστροφα τα κεφαλια κανοντας ο ενας στοματικο sex στον αλλο).Ελπιζω να σου εδωσα μια εικονα...Καλη επιτυχια και δωσ'του να καταλαβει     
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35609 από !me! στις 31 Ιουλίου 2006, 3:47μμ

!me!

Εικονίδιο
μέλος από: 27/7/2006
μηνύματα: 305 αποδεκτές 0
γλυκιά μου στο sex δεν υπάρχουν όρια και κανόνες
τι η πιο συνηθισμένη ή η καλύτερη και μαλακίες?άμα είναι από τις πιο συχνές και εσένα δεν δε ευχαριστεί θα την κάνεις επειδή την κάνουν και οι άλλες?
Αν θες να πειραματιστείς ξεκίνα από τα εύκολα
Αυτός από πάνω (η παραλλαγές σε αυτήν έχουν να κάνουν με το που είναι τα πόδια σου: τυλιγμένα στη μέση του ή οι πατούσες σου στο στήθος του, ή τα γόνατα σου λυγισμένα στους ώμους του)
Εσύ από πάνω (έχεις και το έλεγχο στην ταχύτητα και τον ρυθμό)
Στα 4 (είναι μία από της αγαπημένες μου)
Καρεκλάτο (η χρήση της καρέκλας δεν είναι απαραίτητη μπορεί να γίνει και δε καναπέ κρέβατι όπου γουστάρεις, η λογική είναι ότι αυτός κάθεται κάπου που να μπορεί να στηρίζει και την πλάτη του και εσύ κάθεσαι πάνω του by the way παραλλαγή αυτής της στάσης είναι να κάτσειςμε πλάτη σε αυτόν)
Και μετά πέρνα και στα πιο δύσκολα
Κάνε ότι γουστάρεις στο κρεβάτι να θυμάσαι ότι δεν υπάρχει κάτι που να απαγορεύεται, πειραματίσου, βρές αυτό που σου αρέσει και μια φιλική συμβουλή μην ξεχνάς να αγγίζεις και τον εαυτό σου και εσύ θα το ευχαριστιέσαι περισσότερο και στον συντροφό σου θα δώσεις μια πολύ ερεθιστική εικόνα
Αντε καλή εξάσκηση και καλή επιτυχία
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35613 από deathsinger... στις 31 Ιουλίου 2006, 9:18μμ

deathsinger...

μέλος από: 5/7/2006
μηνύματα: 432 αποδεκτές 0
Εμένα μου αρέσει η στάση με τα τρια ου...(κουτουρού). Δεν υπάρχουν στάσεις και αριθμοί στο sex (p.x 69). ¨Ολα φαντασία είναι...περι ορέξεως....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #36037 από skorpios12 στις 03 Σεπτεμβρίου 2006, 4:15μμ

skorpios12

μέλος από: 2/9/2006
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
η πιο ωραια σταση σε μια γυναικα ειναι να την περνουν δυο αντρες μαζι
προφίλάλλα...
Μήνυμα #36038 από deathsinger... στις 03 Σεπτεμβρίου 2006, 4:29μμ

deathsinger...

μέλος από: 5/7/2006
μηνύματα: 432 αποδεκτές 0
Αναφορά: (skorpios12@03 Σεπτεμβρίου 2006)
η πιο ωραια σταση σε μια γυναικα ειναι να την περνουν δυο αντρες μαζι



και σε αυτην την περίπτωση υπάρχουν παλι πολλές στασεις...όσες υπάρχουν και σε αντρα-γυναικα.....
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login