Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Να αποφεύγεις τις παράξενες γυναίκες και τις προσωρινές μεταβλητές.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Φάση στον στρατό

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #148092 από Nick1908 στις 24 Μαρτίου 2021, 3:16μμ

Nick1908

μέλος από: 14/1/2020
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Καλησπέρα παίδες ήθελα να ρωτήσω αν μόνο εγώ το έχω κάπως έννοια αν στον στρατό κυκλοφορείς γυμνός ή όχι και αν είναι άβολο κτλ ; Έχω ακόμα ένα χρόνο για να πάω και πραγματικά με προβληματίζει γενικά δεν έχω κολλήματα να δείξω πουτσα ή κωλο και σε άλλους άντρες αλλά αν κάποιος νιώθει άβολα εκεί θα με κάνει και μένα να νιώσω. Πείτε μου εμπειριες αν έχει κανείς σας και αν κάποιος έχει την ίδια απορία με εμένα ευχαριστώ εκ των προτέρων
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #148095 από Akis2000 στις 25 Μαρτίου 2021, 9:03πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Θα σου ζητούσα να προσδιορίσεις κάπως το «άβολα» αλλά να υποθέσω ότι άσχετα εάν το έχεις βάλει στην ενότητα «σεξ» εσύ αναφέρεσαι σε αμήχανη προσωπική στιγμή παρουσία αγνώστων και όχι σε κάτι που παραπέμπει σε σεξουαλικό. Το ότι σε προβληματίζει πάντως μία τέτοια στιγμή να υποθέσω επίσης ότι δεν έτυχε μέχρι τώρα να βρεθείς γυμνός σε ίδιο χώρο με άλλα άτομα (αποδυτήρια γυμναστηρίου, πειραματισμοί με κολλητούς σε κάποιο σπίτι) ή απλά όπως είπα στην αρχή έχει να κάνει αποκλειστικά με το ότι είναι άγνωστα άτομα; Όσον αφορά τώρα τον ίδιο το προβληματισμό σου θα σου έλεγα ότι δεν είναι κάτι φοβερό, είναι όλα μέσα στο μυαλό, το πιο πιθανό είναι να υπάρχουν και κάποιοι που όπως λες θα νιώσουν και εκείνη άβολα την συγκεκριμένη στιγμή αλλά προσπάθησε να μη το σκέφτεσαι. Εκτός και αν θα είσαι και εσύ ένας από αυτούς. Μάλιστα μία τέτοια στιγμή γίνεται και στο κέντρο παρουσία γιατρών όταν μεγάλες ομάδες σας εξετάζουν όλους μαζί με το βλέμμα εάν υπάρχει πρόβλημα στους όρχεις. Το καλύτερο που θα μπορούσα να σου πω είναι να βρεις τρόπο να το ξεπεράσεις μιας και θεωρείτε απόλυτα φυσιολογικό να συνυπάρξετε γυμνοί άντρες μέσα στον ίδιο χώρο (τουαλέτες). Αν τώρα το πρόβλημά σου είναι τόσο μεγάλο δεν τρέχει τίποτα, φρόντισε να βρεις τρόπο να κάνεις μπάνιο με όσο το δυνατόν λιγότερα άτομα. Ίσως έτσι σιγά σιγά να το ξεπεράσεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #148108 από aswtos στις 27 Μαρτίου 2021, 7:19πμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Δεν χρειάζεται να σε αγχώνει το γυμνό στο στρατό. Εγώ τουλάχιστον στη θητεία μου δεν αντιμετώπισα τέτοια προβλήματα. Όποιος ήθελε κυκλοφορούσε κ γυμνός σε φάση βγαίνω από το μπάνιο, αλλάζω ρούχα κλπ αλλά οι περισσότεροι τουλάχιστον στη δική μου περίπτωση δεν κυκλοφορουσαν χωρίς εσώρουχο. Ούτε αυτό με την εξέταση των ορχεων μου έτυχε στο κέντρο. Χώρια που πλέον δεν υπάρχουν καν κέντρα νεοσυλλέκτων. Ακόμη και να θελήσουν να σου εξετάσουν τους όρχεις είναι πολύ πιθανό να στο κάνουν πάνω από το εσώρουχο. Επιπλέον τα λουτρά πλέον δεν είναι κοινά. Υπάρχουν ντουζιέρες με χωρίσματα και κουρτίνες. Ζούμε σε μια εποχή που μετά από όλα αυτά που ακούγονται με σεξουαλικα σκάνδαλα κλπ πολύ φοβούνται να λειτουργήσουν ελεύθερα. Μην το σκέφτεσαι καν. Το γυμνό είναι το λιγότερο που θα σε απασχολεί από ένα σημείο και ύστερα στη θητεία σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login