Στείλε λεφτά στο ftou.gr
ftou, η φράση που χρησιμοποιείς και στα γραμματόσημα!
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Υπερβολικα πολλές καύλες

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #148126 από Konstantina1 στις 31 Μαρτίου 2021, 1:23μμ

Konstantina1

Εικονίδιο
μέλος από: 31/3/2021
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Γεια σας, μου συμβαίνει κάτι που δενου έχει τύχει ξανά σε αυτόν τον βαθμό. Είμαι καυλωμένη 24/7 χωρίς καμία υπερβολή. Το σκέφτομαι υπερβολικά πολύ μέσα στην μερα σε σημείο που με αποδιοργανώνει και νιώθω λιγότερο παραγωγική μέσα στην μερα. Γενικά πάντα είχα όρεξη κάπως περισσότερο αλλά από τότε που χώρισα το σεξ μου λείπεις πολύ. Τυχαίνει να βλέπω ότι με κοιτάνε στον δρόμο και εύχομαι να έρθει επιτέλους κάποιος να μου μιλήσει γιατί πραγματικά δεν μπορώ άλλο. Σοσιαλ δεν χρησιμοποιώ όποτε γίνεται ακόμη πιο δύσκολο. Σε αυτό το διάστημα που έχω χωρίσει έχω κάνει κάτι με κάποιον μια φορά. Δεν παίζει να έχω νιώσει ξανά πιο ενθουσιασμένη που θα έκανα σεξ και αυτός τελείωσε σε λιγότερο από λεπτό όποτε δεν πρόλαβα να το ευχαριστηθω. Τι μπορώ να κάνω; Τι φταίει; Έχει να κάνει με ορμομες; Είναι επειδή δεν το κάνω συχνά πλέον; Δεν μπορώ άλλο και μου προκαλεί εκνευρισμό η όλη κατάσταση.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #148127 από Akis2000 στις 31 Μαρτίου 2021, 2:02μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Νομίζω ότι λίγο πολύ απαντάς εσύ η ίδια στον εαυτό σου. Λίγο οι ορμόνες που αναφέρεις, λίγο το ότι δεν το κάνεις συχνά όπως επίσης αναφέρεις. Ε φταίει και λίγο η άνοιξη που ανεβαίνει κάπως παραπάνω η λίμπιντο (και είμαστε ακόμα στην αρχή, φυλάξου»… Τώρα, όσον αφορά το παιδί με το οποίο λες ότι πήγες και τελείωσε πάρα πολύ γρήγορα ίσως να είχε και ο ίδιος να πάει καιρό με γυναίκα ή ίσως να πηγαίνει και αυτός πολύ σπάνια. Βέβαια σαν σενάριο δεν αποκλείεται και να τον καύλωσες υπερβολικά και για αυτό να τελείωσε γρήγορα. Τι να, μακάρι να μπορούσαμε να μπούμε στο μυαλό του για να σου εξηγούσαμε τι συνέβη. Αν και από ότι καταλαβαίνω αυτό δεν σε απασχολεί τόσο, όσο σε απασχολεί η δικιά σου περίπτωση, δηλαδή η έντονη επιθυμία για σεξ. Να σου έλεγα να κοιτάξεις να το ελέγξεις δεν ξέρω κατά πόσο θα ήταν χρήσιμη αυτή η συμβουλή. Το μόνο που μπορώ να σου πω είναι να κάνεις υπομονή μέχρι να σου παρουσιαστεί αυτό το κάτι δυνατό και να έρθει αρκετά σύντομα ώστε να απολαύσεις ένα από τα πιο ερωτικά καλοκαίρια της ζωής σου. :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #148129 από Aris1993 στις 31 Μαρτίου 2021, 2:31μμ

Aris1993

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 20/2/2021
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Απ ότι καταλαβαίνω είσαι μια κοπέλα με καύλες γενικώς και τώρα επειδή σου λείπει το σεξ έχεις τρελαθεί κι εχεις βαρεσει κοκκινο. Θα σου πρότεινα μέχρι να βρεθεί κάποιος για σεξ, να πας στη λύση του πορνό και του αυνανισμού ή ακόμα καλύτερα σε κάτι διαδικτυακό. Εγώ έχω κάνει αρκετές φορές cyber sex και ήταν πολύ ωραίο, καύλωνα πολύ και όταν τελείωνα γούσταρα απίστευτα. Αντίστοιχα γούσταραν και οι κοπέλες με τις οποίες το έκανα. Πάντως αν θες, εδώ είμαστε εμείς.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #148138 από tomakis στις 01 Απριλίου 2021, 4:44πμ

tomakis

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 6/3/2021
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
Ιδιετερο προσόν να ειναι μια γυναικα γκαβλιαρα οπως εσυ!!!!
Τι ηλικια εχεις ομως;;; Υπαρχουν λυσεις πολλες για να ικανοποιεις τις ορέξεις σου ,παντως ! Αρκει να βρεις την καλιτερη που τεριαζει περισσοτερο στις προτιμήσεις σου !!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #148139 από Konstantina1 στις 01 Απριλίου 2021, 6:52πμ

Konstantina1

Εικονίδιο
μέλος από: 31/3/2021
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Akis2000 Ναι ξέρω περίπου τι ευθύνεται. Αυτό που προβληματίζει είναι το πώς θα μείωσω αυτήν την επιθυμία γιατί έχει γίνει λιγο εμμονή. Πέρα το να προσπαθω να είμαι απασχολημένη με κάτι άλλο π.χ γυμναστική ξέρω γω δεν βρίσκω άλλη λύση προς το παρόν. Ίσως να είναι απλά μια φάση. Και μιας και απάντησες και σε αυτο...αυτός μου είπε ότι τελείωσε τόσο γρήγορα γιατί ήμασταν έξω. Έχω κάνει και παλαιότερα κατι μαζί του 1-2 φορές (πάλι έξω) και πάλι αυτό είχε συμβεί.

Aris1993 Πιστεύω οτι το πορνό και ο αυνανισμός δεν βοηθάει ιδιαίτερα καθώς καταλξγεις να το σκέφτεσαι ακομα περισσότερο. Αν και αυνανίζομαι ήδη αρκετά και νιώθω ότι με αποδιοργανώνει κάπως. Το διαδίκτυακο δεν με ενθουσιάζει τόσο γιατι ουσιαστικά και παλι σε αυνανισμό καταλήγεις.

tomakis 20 είμαι. Ναι το ξέρω ότι υπάρχουν εναλλακτικές. Απλά έχω λιγότερο από μήνα που έχω καταφύγει σε αυτές και ήδη δεν την παλεύω.

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #148140 από JohnnieBeGood στις 01 Απριλίου 2021, 8:16πμ

JohnnieBeGood

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/12/2020
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Κωνσταντινα γιατι δεν φτιαχνεις ενα instagram η' facebook?θα ειναι πολυ πιο ευκολο να διαλεξεις καποιον!Εξω μην περιμενεις να ερθουν χυμα να σου μιλησουν!Δυστυχως σε αυτη την εποχη των social media,οι αντρες επαψαν να είναι κυνηγοι και δεν κανουν πρώτοι κινηση...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #148142 από Konstantina1 στις 01 Απριλίου 2021, 8:26πμ

Konstantina1

Εικονίδιο
μέλος από: 31/3/2021
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
JohnnieBeGood Η αλήθεια είναι ότι γενικά τα σοσιαλ μίντια δεν είναι του στυλ μου ωστόσο σύμφωνω 100% με αυτό που λες και πλέον φανταζει σαν την μοναδικη λύση. Πριν την καραντίνα η αλήθεια είναι ότι κάτι γίνονταν. Είτε τις φορές που έβγαινα η από γυμναστήριο και άλλες δραστηριότητες. Πλέον πολύ σπάνια με σταματάει κάποιος στον δρόμο έτσι στο άκυρο και το καταλαβαίνω καθώς ούτε εγώ θα μπορούσα να το κάνω. Όσο είχα κάποιον δεν με ένοιαζε κιόλας αλλά τώρα που είμαι μόνη μου είναι άλλιως.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #148145 από chris88 στις 01 Απριλίου 2021, 8:48πμ

chris88

Εικονίδιο
μέλος από: 26/1/2019
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Κωνσταντίνα προσωπικά σε εμένα ξεκίνησε το ίδιο θέμα από την πρώτη καραντίνα και συνεχίζει έως τώρα παρόλο που ενδιάμεσα έχω έρθει αρκετές φορές σε σεξουαλική επαφή. Είναι κάτι για το οποίο δεν έχω καταφέρει να προσδιορίσω τον λόγο αλλά πιστεύω ότι πολλοί συνάνθρωποι μας αντιμετωπίζουν κάτι παρόμοιο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #148148 από Konstantina1 στις 01 Απριλίου 2021, 9:36πμ

Konstantina1

Εικονίδιο
μέλος από: 31/3/2021
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Chris88 Στην πρώτη καραντίνα εγω δεν αντιμετώπισα κάτι τέτοιο καθώς ήμουν με κάποιον. Ισχύει αυτό που λες. Κάποιο το αποδίδουν στο ηςη ότι υπάρχει περισσότερος χρόνος αν και αυτό δεν ισχύει στη δική μου περίπτωση.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #148149 από chris88 στις 01 Απριλίου 2021, 10:35πμ

chris88

Εικονίδιο
μέλος από: 26/1/2019
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Ίσως επειδή δεν μπορούμε να κάνουμε κάποιες δραστηριότητες οι οποίες μας προσέφεραν ευχαρίστηση ( να πάμε πχ. για καφέ ή φαγητό), ο εγκέφαλος μας να προσπαθεί να καλύψει αυτό το κενό κατά αυτόν τον τρόπο. Εμένα πάντως να σου πω την αλήθεια δεν με χαλάει και τόσο να έχω τόσες καύλες. Τις απολαμβάνω με τον τρόπο που αρμόζει στην περίπτωση κι όλα καλά. Άλλωστε υπάρχει ωραιότερη ευχαριστήση από έναν καλό οργασμό?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login